خرید هندریل

خرید هندریل-sayanwin.com

مطمعنا شما با هندریل آشنایی دارید و در مورد عملکرد آنها اطلاعاتی دارید. در این مقاله می خواهیم شما را بیشتر با هندریل آشنا کنیم. هندریل یک نوع حفاظ فلزی هستند که در اطراف و وسط جاده ها و اتوبان ها برای محافظت از خودروها قرار می گیرد. هندریل یکی از مهم ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می روند که برای ایمنی جاده ها نصب می گردند. هدف از ایجاد هندریل، ایمن ساختن راه ها جهت عبور و مرور وسایل نقلیه، جلوگیری از خارج شدن یا سقوط خودرو ها به پرتگاه ها، تفکیک کردن جاده ها و تفکیک کردن ترافیک ها در مسیر بزرگراه به کار برده می شود. جنس هندریل ها معمولا از فلز هست که تا کیلومترها امتداد دارد.
هندریل ها به انواع مختلف دو موج، سه موج و حفاظ های بتنی یا نیوجرسی تقسیم می شوند. شما می توانید با توجه به نوع مورد نظر اقدام به خرید هندریل نمایید.

 

انواع هندریل

 • کابل سپری دو موجی که پایه های ضعیفی دارد.

 • سپری سه موجی که پایه های ضعیفی دارد.

 • کابل سپری دو موجی که پایه های ضعیفی دارد.

 • سپری دو موجی با پایه‌های ضعیف میلگردی شبیه سیستم کابلی است.

بدین طریق فضای خالی مورد نیاز پشت حفاظ به حداقل می‌رسد. این نوع حفاظ ها توانایی پوشش‌دهی به وسایل نقلیه که دارای وزن ۸/۰ تا ۸/۱ تن را دارند هستند.

 • کابل سپری سه موجی که پایه های ضعیفی دارد.

سپری سه موجی با پایه‌های ضعیف شبیه حفاظ ۲ موجی W شکل است. اما با هم تفاوتی دارند. بدین صورت که سپری سه موجی به دلیل عرض بیشتر، فضای بیشتری از وسایل نقلیه با ارتفاع متفاوت را پوشش می دهد و نسبت به تغییرات ارتفاع حساسیت کمتری دارد.

خرید هندریل-sayanwin.com

 

انواع حفاظ های نیمه صلب هندریل

 • سپری قوطی شکل دارای پایه ضعیف

 • دو موجی لقمه‌دار دارای پایه ضعیف

 • سپری ۳ موجی لقمه‌دار دارای پایه قوی

 • ۳ موجی اصلاح شده

 • سپری قوطی شکل دارای پایه ضعیف

اولین مورد از انواع خرید هندریل که شما می توانید اقدام به خرید آن کنید. سپری قوطی شکل دارای پایه ضعیف است. این سیستم مقاومت خود را به وسیله مقاومت کششی یک تیر با مقطع قوطی شکل به دست می‌آورد. پایه‌های این سپری قوطی شکل باید به گونه‌ای طراحی شوند که در زمان برخورد، در نزدیکی نقطه برخورد، شکسته شود و نیرو را به پایه‌های مجاور انتقال دهد تا انتقال نیرو به پایه‌ها به صورت تدریجی انجام گیرد.
وسایل نقلیه های که از سپری قوطی شکل دارای پایه ضعیف استفاده می کنند دارای حفاظ وزنی از ۸/۰ تا ۸/۱ تن هستند. حد بالای محافظت این سیستم کاروان شامل وزن ۱/۲ تن می باشد.

sayanwim.com

 • سپری دو موجی لقمه‌دار دارای پایه ضعیف

مورد دوم از انواع خرید هندریل سپری دارای پایه ضعیف است. لقمه‌ای که بین پایه و سپری در این سیستم قرار می‌گیرد احتمال پاره شدن وسیله نقلیه به وسیله پایه‌ها و پرت شدن بر روی حفاظ را کمتر می کند. طراحی این محصول دارای پایه ضعیفاست .
البته باید به شکلی باشد که قدرت برخورد به میزانی باشد که پایه‌های حفاظ را کج کند تا بدین طریق سپری پاره شود و وسیله نقلیه از بین آن عبور کند.

 • سپری ۳ موجی با  پایه قوی

سپری ۳ موجی لقمه‌دار جزء دیگر از انواع خرید هندریل می باشد. این سپری دارای پایه قوی شبیه سیستم قبلی هست اما یک تفاوتی با آن دارد . این تفاوت این است که این محصول دارای پایه قوی موجی هست.
این سپری صلب‌تر و پهن‌تر است که موجب خسارت کمتر حفاظ در زمان برخورد می‌شود.

 • سپری ۳ موجی اصلاح شده

این سپری دارای ۱ لقمه به شکل ذوزنقه است که این امکان را فراهم می کند تا در زمان برخورد، لبه پایین سپری و خود لقمه کج شوند. در نتیجه سطح سپری در زمان  برخورد هنوز عمود بر زمین باقی است. این کار موجب کاهش یافتن پرتاب وسیله نقلیه بر روی آن می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس