محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره-sayanwin.com

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره این فرصت را در اختیارتان قرار می دهد تا در کمترین زمان بتوانید از حداقل قیمت پنجره مورد نظر مطلع شوید. در این سیستم عوامل متعدد تاثیرگذار بر قیمت پنجره دوجداره با تمام جزئیات مد نظر قرار گرفته شده و با انتخاب آنها می توانید در نهایت قیمت نهایی را بدست آورید. سایان وین به عنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه دهنده پنجره دو جداره آلومینیومی و upvc برندهای مختلف از جمله هافمن و وین تک و ویستا بست، در ادامه اطلاع جامعی درباره سیستم محاسبه قیمت پنجره دوجداره ارائه می دهد.

نحوه محاسبه هر متر مربع پنجره

پنجره دوجداره یکی از پرکاربردترین انواع پنجره در ساختمان سازی است که به دلیل جلوگیری از هدر رفتن انرژی با استقبال بالایی مواجه شده است. به طوریکه برندهای متعددی در زمینه تولید پروفیل این پنجره ها فعالیت دارند. یکی از موراد مهم در خرید پنجره دوجداره، قیمت آن است که به فاکتورهای متعددی بستگی دارد.

در محاسبه آنلاین قیمت هر متر پنجره دوجداره باید به پار امترهای زیادی توجه شود از قبیل:

 • جنس پروفیل پنجره

یکی از مهم ترین فاکتورها در محاسبه قیمت پنجره دوجداره، نوع پروفیل به کار رفته در آنها است. پنجره های دوجداره را می توان بر اساس نوع پروفیل به کار رفته در آنها به دو گروه upvc و آلومینیومی دسته بندی کرد. پنجره دوجداره آلومینیومی به دلیل استفاده از فلز ارزشمند آلومینیوم با ضخامت بالا دارای قیمت بیشتری نسبت به upvc است. علاوه براین، نرمال بریک و ترمال بریک بودن پروفیل های آلومینیومی نیز بر قیمت نهایی تاثیر بالایی داشته و ترمال گران تر است.

در پروفیل های upvc نیز نوع و شکل ظاهری و همچنین گالوانیزه های به کار رفته در آنها نیز می تواند قیمت ها را تحت تاثیر قرار دهد.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره-sayanwin.com
 • برند پروفیل

از دیگر عوامل بسیار مهم در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره، کیفیت پروفیل ها است که بر طول عمر پنجره نیز تاثیر زیادی دارد. هر یک از برندهای تولید کننده این پروفیل ها از متریال های خاصی برای محصولات خود استفاده نموده و کیفیت و کارایی آنها با  هم تفاوت  دارد. به همین دلیل محصولات خود را با قیمت های متفاوتی ارائه می دهند و در نهایت بر قیمت پنجره اثرگذار خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است، داخلی یا وارداتی بودن پروفیل ها نیز به شدت می تواند بر قیمت ها اثرگذار باشد.

پروفیل های وارداتی به دلیل نوسانات نرخ ارز با قیمت های بیشتری نسبت به نمونه های داخلی ارائه میشوند. قیمت این پروفیل ها در طول سال با تغییر مواجه است. به همین دلیل در سیستم محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره نرخ دقیق ارائه نمیشود، بلکه حداقل قیمت محاسبه می گردد.

 • مدل پنجره دوجداره

پنجره های دوجداره دارای تنوع بالایی از نظر شکل ظاهری هستند و مدل آنها تاثیر مستقیم بر قیمت دارد. در سیستم محاسبه قیمت باید مدل پنجره و تعداد لنگه های ثابت و متحرک و نحوه باز و بسته شدن مشخص شود. در هر یک از مدل ها نوع یراق آلات و مقدار پروفیل مصرفی متفاوت است و به همین دلیل قیمت های آنها با هم فرق دارند.

 • جنس شیشه پنجره

پنجره دوجداره با شیشه های سکوریت و لمینت، سندبلاست و شیشه های مات ارائه میشوند که هر یک دارای قیمت های متفاوتی هستند. شیشه های سکوریت از نظر ضخامت متفاوت بوده و با افزایش ضخامت قیمت آنها افزایش پیدا می کند. شیشه های لمینت قیمت بیشتری نسبت به سکوریت دارد، چون از دو لایه سکوریت و یک لایه pvb تشکیل شده اند. مدل های سندبلاست و شیشه های دارای طرح و رنگ سفارشی نیز هر یک قیمت های متفاوتی داشته و از شیشه های معمولی گران تر هستند.

 • ابعاد پنجره

در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره، ابعاد پنجره اهمیت بالایی دارد. چون میزان پروفیل های به کار رفته در پنجره، یراق آلات و شیشه و غیره همگی بر همین اساس تعیین میشوند. در سیستم محاسبه قیمت پنجره لازم است ابعاد به طور دقیق وارد شوند و بر همین اساس نرخ نهایی تعیین می گردد.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره-sayanwin.com
 • تعداد کتیبه پنجره

در ساختار پنجره های دوجداره به دلایل متعدد ممکن است از کتیبه نیز استفاده شود. کتیبه ها بخش های ثابت در بالا، پایین یا کناره های پنجره هستند. با افزایش تعداد کتیبه ها، شیشه و پروفیل مورد استفاده در سازه نیز بیشتر خواهد بود و به همین دلیل قیمت را تحت تاثیر قرار می دهد.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره هافمن

قیمت پنجره دوجداره در برندهای مختلف با هم تفاوت زیادی دارد، دلیل آن کیفیت محصولات و داخلی یا خارجی بودن آنها است. هافمن یکی از شناخته شده ترین برندهای ایرانی در زمینه تولید درب و پنجره دوجداره upvc با کیفیت تضمین شده است. پروفیل های تولیدی این مجموعه در انواع پنجره های کشویی و لولایی در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار گرفته و از تنوع بالایی برخوردار هستند.

در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره هافمن، یکی از مهم ترین مواردی که باید مشخص شود، ابعاد و نوع و مدل پنجره است. پنجره های این برند در انواع مختلف کتیبه دار و بدون کتیبه در مدل های کشویی و لولایی و فرانسوی با تنوع بالا در تعداد لنگه های ثابت و متحرک ارائه میشوند. بر همین اساس نیز یراق آلات به کار رفته در پنجره متفاوت خواهد بود. در یک مقایسه کلی، قیمت پنجره دوجداره هافمن ارزان تر از سایر برندها بوده و کیفیت آنها در یک سطح قرار دارد.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره-sayanwin.com

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره وین تک

وین تک یکی از نام های شناخته شده در تمام دنیا در زمینه تولید پنجره دوجداره upvc است و در ایران نیز دارای نمایندگی می باشد. در محاسبه قیمت پنجره دوجداره وین تک علاوه بر ابعاد، شیشه، طرح و مدل پنجره باید به کیفیت محصولات آن نیز توجه داشت. پروفیل های وین تک که دارای کیفیت بالایی بوده و در تبریز نیز تولید میشوند، بر اساس نرخ ارز با تغییر قیمت زیادی مواجه میشود.

یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت پنجره های وین تک، تعداد واسطه ها میان تولیدکننده و فروشنده نهایی است. در خرید این پنجره ها از نمایندگی وین تک، واسطه ها حذف شده و محصولات با قیمت مناسب تری ارائه میشوند. همچنین لازم به ذکر است، هزینه های نصب، نوع یراق آلات، ابعاد پنجره و نوع شیشه های به کار رفته در آنها و همچنین ابعاد کتیبه و نوع حفاظ ها همگی در محاسبه قیمت باید به دقت بالایی تکمیل شوند.

با توجه به اینکه سایان وین نمایندگی پنجره دوجداره وین تک محسوب میشود، بدون واسطه و با قیمت مناسب این محصولات را ارائه می دهد.

سوالات متداول محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

 • جنس پروفیل پنجره
 • برند پروفیل
 • مدل پنجره دوجداره
 • جنس شیشه پنجره
 • ابعاد پنجره
 • تعداد کتیبه پنجره

در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره، ابعاد پنجره اهمیت بالایی دارد. چون میزان پروفیل های به کار رفته در پنجره، یراق آلات و شیشه و غیره همگی بر همین اساس تعیین میشوند. در سیستم محاسبه قیمت پنجره لازم است ابعاد به طور دقیق وارد شوند و بر همین اساس نرخ نهایی تعیین می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس