محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره-sayanwin.com

محاسبه آنلاین قیمت پنجره

مدل پنجره(Required)

نتایج محاسبه

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره این فرصت را در اختیارتان قرار می دهد تا در کمترین زمان بتوانید از حداقل قیمت پنجره مورد نظر مطلع شوید. در این سیستم عوامل متعدد تاثیرگذار بر قیمت پنجره دوجداره با تمام جزئیات مد نظر قرار گرفته شده و با انتخاب آنها می توانید در نهایت قیمت نهایی را بدست آورید. سایان وین به عنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه دهنده پنجره دو جداره آلومینیومی و upvc برندهای مختلف از جمله هافمن و وین تک و ویستا بست، در ادامه اطلاع جامعی درباره سیستم محاسبه قیمت پنجره دوجداره ارائه می دهد.

آنچه خواهید خواند:

نحوه محاسبه هر متر مربع پنجره

پنجره دوجداره یکی از پرکاربردترین انواع پنجره در ساختمان سازی است که به دلیل جلوگیری از هدر رفتن انرژی با استقبال بالایی مواجه شده است. به طوریکه برندهای متعددی در زمینه تولید پروفیل این پنجره ها فعالیت دارند. یکی از موراد مهم در خرید پنجره دوجداره، قیمت آن است که به فاکتورهای متعددی بستگی دارد.

در محاسبه آنلاین قیمت هر متر پنجره دوجداره باید به پار امترهای زیادی توجه شود از قبیل:

 • جنس پروفیل پنجره

یکی از مهم ترین فاکتورها در محاسبه قیمت پنجره دوجداره، نوع پروفیل به کار رفته در آنها است. پنجره های دوجداره را می توان بر اساس نوع پروفیل به کار رفته در آنها به دو گروه upvc و آلومینیومی دسته بندی کرد. پنجره دوجداره آلومینیومی به دلیل استفاده از فلز ارزشمند آلومینیوم با ضخامت بالا دارای قیمت بیشتری نسبت به upvc است. علاوه براین، نرمال بریک و ترمال بریک بودن پروفیل های آلومینیومی نیز بر قیمت نهایی تاثیر بالایی داشته و ترمال گران تر است.

در پروفیل های upvc نیز نوع و شکل ظاهری و همچنین گالوانیزه های به کار رفته در آنها نیز می تواند قیمت ها را تحت تاثیر قرار دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی  میتوانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره-sayanwin.com
 • برند پروفیل

از دیگر عوامل بسیار مهم در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره، کیفیت پروفیل ها است که بر طول عمر پنجره نیز تاثیر زیادی دارد. هر یک از برندهای تولید کننده این پروفیل ها از متریال های خاصی برای محصولات خود استفاده نموده و کیفیت و کارایی آنها با  هم تفاوت  دارد. به همین دلیل محصولات خود را با قیمت های متفاوتی ارائه می دهند و در نهایت بر قیمت پنجره اثرگذار خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است، داخلی یا وارداتی بودن پروفیل ها نیز به شدت می تواند بر قیمت ها اثرگذار باشد.

پروفیل های وارداتی به دلیل نوسانات نرخ ارز با قیمت های بیشتری نسبت به نمونه های داخلی ارائه میشوند. قیمت این پروفیل ها در طول سال با تغییر مواجه است. به همین دلیل در سیستم محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره نرخ دقیق ارائه نمیشود، بلکه حداقل قیمت محاسبه می گردد.

 • مدل پنجره دوجداره

پنجره های دوجداره دارای تنوع بالایی از نظر شکل ظاهری هستند و مدل آنها تاثیر مستقیم بر قیمت دارد. در سیستم محاسبه قیمت باید مدل پنجره و تعداد لنگه های ثابت و متحرک و نحوه باز و بسته شدن مشخص شود. در هر یک از مدل ها نوع یراق آلات و مقدار پروفیل مصرفی متفاوت است و به همین دلیل قیمت های آنها با هم فرق دارند.

 • جنس شیشه پنجره

پنجره دوجداره با شیشه های سکوریت و لمینت، سندبلاست و شیشه های مات ارائه میشوند که هر یک دارای قیمت های متفاوتی هستند. شیشه های سکوریت از نظر ضخامت متفاوت بوده و با افزایش ضخامت قیمت آنها افزایش پیدا می کند. شیشه های لمینت قیمت بیشتری نسبت به سکوریت دارد، چون از دو لایه سکوریت و یک لایه pvb تشکیل شده اند. مدل های سندبلاست و شیشه های دارای طرح و رنگ سفارشی نیز هر یک قیمت های متفاوتی داشته و از شیشه های معمولی گران تر هستند.

 • ابعاد پنجره

در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره، ابعاد پنجره اهمیت بالایی دارد. چون میزان پروفیل های به کار رفته در پنجره، یراق آلات و شیشه و غیره همگی بر همین اساس تعیین میشوند. در سیستم محاسبه قیمت پنجره لازم است ابعاد به طور دقیق وارد شوند و بر همین اساس نرخ نهایی تعیین می گردد.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره-sayanwin.com

محاسبه آنلاین پنجره دوجداره ویستا بست

یکی از باکیفیت ترین انواع پنجره های دوجداره upvc موجود در بازار ایران، پنجره های ویستابست هستند. پروفیل های به کار رفته در این پنجره ها دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و با بهترین متریال و بر اساس استانداردهای رآل آلمان در ایران تولید میشوند. در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره ویستابست مانند سایر پنجره ها ابتدا باید پارامترهایی از قبیل ابعاد، مدل، نوع شیشه ها، تعداد کتیبه ها و ابعاد هر یک، نوع یراق آلات و همچنین خدمات جانبی از قبیل نصب را مشخص کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی های پنجره ویستابست، گالوانیزه ضد سرقت به کار رفته در پروفیل های آن است. مدل های دارای گالوانیزه میانی با قیمت بیشتری نسبت به پروفیل های ساده و معمولی ارائه میشوند. لذا در زمان محاسبه قیمت باید مشخص کنید که پروفیل دارای گالوانیزه ضد سرقت است یا خیر؟

به دلیل کیفیت بسیار بالای پنجره های ویستابست و ضخامت مطلوب پروفیل های آن، قیمت این پنجره ها بیشتر از وین تک و هافمن است. علاوه براین، بسیاری از متریال ها و یراق آلات مورد استفاده در آن وارداتی بوده و به همین دلیل بر اساس نوسانات نرخ ارز، قیمت پروفیل های این برند نیز با تغییر مواجه میشود. در سیستم محاسبه قیمت پنجره upvc ویستابست، قیمت ها به صورت تقریبی و بدون در نظر گرفتن جزئیات ارائه میشود.


ویژگی های بارز پنجره UPVC چیست؟

محاسبه قیمت پنجره دوجداره حفاظ دار

برخی از پنجره های دوجداره دارای حفاظ هستند و از نظر قیمت گران تر از پنجره های بدون حفاظ ارائه میشوند. حفاظ در واقع نوعی پروفیل هستند که روی شیشه قرار گرفته و از برخورد ضربه با آنها جلوگیری می کنند. نوع، تعداد و عرض و ابعاد حفاظ ها همگی از عواملی هستند که در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره مد نظر قرار گرفته میشوند.

قیمت پنجره دوجداره ضد صدا

یکی از اصلی ترین دلایل خرید پنجره دوجداره، جلوگیری از هدر رفت انرژی و عایق شدن ساختمان در برابر حرارت و همچنین صوت است. علاوه بر استفاده از شیشه های دوجداره، جنس پروفیل ها نیز می توانند بر عایق شدن پنجره در برابر صدا تاثیرگذار باشند. پروفیل های مورد استفاده در این پنجره ها از نوع آلومینیومی و upvc هستند که میزان عایق بودنشان با هم تفاوت دارد.

قیمت پنجره دوجداره ضد صدا مانند سایر پنجره ها به ابعاد، نوع پروفیل و جنس شیشه ها بستگی  دارد. در مدل های تولید شده با پروفیل های ترمال بریک و شیشه های لمینت قیمت ها افزایش پیدا می کند و به همین نسبت نیز عایق قوی تری در برابر صوت هستند. قیمت پنجره upvc ضد صدا ارزان تر از آلومینیوم بوده و کیفیت آن نیز پایین تر است.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

پروفیل های آلومینیومی از دیگر متریال های کاربردی در پنجره ها هستند که در دو نوع نرمال و ترمال بریک ارائه میشوند. در حالت کلی قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی به دلیل استفاده از فلز نسبت به مدل های یو پی وی سی گران تر بوده و کیفیت و ماندگاری بالاتری نیز دارند. مدل های ترمال بریک به دلیل روند ساخت ویژه ای که دارند کمی گران تر از پروفیل های آلومینیومی نرمال و معمول هستند. دقت داشته باشید که با صرف هزینه کمی بیشتر برای خرید پنجره آلومینیومی ترمال بریک می توانید از سازه های بسیار مقاوم با ماندگاری و دوام بالا بهره مند شوید که از نظر تنوع رنگ نیز در سطح مطلوبی قرار گرفته اند.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره-sayanwin.com
محمد رحمانی
بیشتر بخوانید
سایان وین یکی از بهترین سایت ها برای محاسبه آنلاین قیمت انواع درب و پنجره با هر مدل پنجره که بخواین هست. تشکر از سایت کامل و دقیقتون.
زهرا زرافشان
بیشتر بخوانید
میتونید خیلی راحت قبل از خرید نوع پروفیل و شیشه مورد نظرتون رو انتخاب کنید و قیمتش رو محاسبه کنید.
علی
بیشتر بخوانید
محاسبه آنلاین قیمت ها خرید رو راحت تر کرده واقعا ممنون
قبلی
بعدی

تفاوت قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی با upvc

قیمت پنجره دوجداره upvc و آلومینیومی با هم تفاوت زیادی دارد و دلیل اصلی آن نوع پروفیل های به کار رفته در پنجره است. آلومینیوم یکی از فلزات ارزشمند است که استحکام و ماندگاری بالایی داشته و نم و رطوبت نمی تواند باعث خوردگی آنها شود. علاوه براین، پروفیل های آلومینیومی در برابر ضربه نیز مقاومت بالایی داشته و به ندرت دچار ترک و شکستگی میشوند. بر همین اساس قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی نیز گران است و در بلند مدت می تواند هزینه های خود ر ا جبران کند.

قیمت پنجره یو پی وی سی در بسیاری از مواقع ارزان تر از آلومینیوم است. چون پروفیل های upvc از مواد پلیمری تولید شده و به اندازه آلومینیوم در برابر ضربه مقاومت ندارند. البته لازم به ذکر است، بیشترین تفاوت قیمت درب و پنجره upvc و آلومینیوم در پروفیل های ترمال بریک است. پروفیل آلومینیومی ترمال بریک دارای سه جداره بوده و یک لایه آن پلی آمید است. به همین دلیل عایق بسیار قوی بوده و استحکام آنها چند برابر نرمال بریک هستند. ترمال بریک گران تر از پروفیل یو پی وی سی بوده و برای قابلیت رنگ آمیزی نیز دارند که یک مزیت بزرگ برای آنها محسوب میشود.

قیمت پنجره دوجداره اختصاصی

در برخی از ساختمان ها به دلیل نوع معماری منحصر به فرد و غیره نیاز به پنجره هایی با مدل و ابعاد غیرمعمول است. در این شرایط چاره ای جز خرید پنجره دوجداره سفارشی و اختصاصی نیست. این پنجره ها می توانند از نظر ابعاد، طرح و مدل و نوع و جنس شیشه و حتی رنگ با پنجره های معمول تفاوت داشته باشند. قیمت پنجره دوجداره اختصاصی به دلیل سفارشی بودن ابعاد و شکل و گاها رنگ بیشتر از پنجره دوجداره آماده موجود در بازار است.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره-sayanwin.com

محاسبه قیمت پنجره دوجداره ایده آل

پنجره دوجداره ایده آل یکی دیگر از برندهای شناخته شده در این زمینه است که محصولاتی باکیفیت را بهره مندی از تکنولوژی آلمان ارائه می دهد. قیمت پنجره دوجداره ایده آل که از برندهای ایرانی است، در مقایسه با کیفیت آنها در سطح مطلوبی قرار دارد و برای پنجره های کشویی و لولایی متفاوت هستند. چون نوع یراق آلاتی که در هر پنجره به کار می رود در هر پنجره متفاوت است.

برای محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره ایده آل می توانید از سیستم ارائه شده در سایان وین استفاده کنید. برای این منظور کافیست فیلدهای مختلفی از قبیل ابعاد، مدل پنجره، نوع یراق آلات، تعداد و ابعاد کتیبه ها و غیره را تکمیل کنید. سپس سیستم قیمت تقریبی را محاسبه و ارائه می دهد. به دلیل نوسانات موجود در بازار، این قیمت ها دقیق نیست و برای استعلام قیمت نهایی می توانید با کارشناسان فروش سایان وین تماس بگیرید.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره upvc

پنجره upvc از سبک ترین انواع پنجره های دوجداره است که در مدل های متنوع کشویی، لولایی، فولکس واگنی و فرانسوی و غیره تولید میشوند. در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc از مهم ترین فاکتورها، ابعاد، شیشه ها و نوع پروفیل و کیفیت آنها است. این پروفیل ها در انواع متنوعی ارائه شده و بر اساس مدل پنجره در آنها به کار می رود. میزان ضخامت پروفیل، برند تولید کننده و طول آنها از مهم ترین عواملی هستند که در سیستم محاسبه قیمت در نظر گرفته میشوند.

نوع خاصی از پروفیل های upvc دارای یک لایه گالوانیزه داخل خود هستند که برای افزایش استحکام پروفیل و جلوگیری از هدر رفتن انرژی کاربرد دارد. ضخامت و نوع گالوانیزه به کار رفته در این پروفیل ها می تواند به شدت بر قیمت ها اثرگذار باشد. برای خرید پنجره دوجداره upvc ارزان، مدل هایی را انتخاب کنید که فاقد گالوانیزه هستند.

در محاسبه قیمت پنجره upvc، هزینه ها نصب و کیفیت خدمات نیز موثر هستند. اگر علاوه بر خرید قصد استفاده از خدمات نصب پنجره را دارید، در سیستم باید مشخص کنید.

بهترین نمایندگی وین تک چه ویژگی هایی دارد؟

نوع یراق آلات پنجره  

در پنجره های  دوجداره یراق آلات متعددی استفاده میشود. دستگیره، لاستیک درزگیری و آب بندی، لولا و غیره همگی از جمله یراق آلات مورد استفاده در این پنجره ها محسوب میشوند. در مدل های مختلف پنجره ها نوع یراق آلات متفاوت است و به همین دلیل قیمت پنجره دوجداره کشویی با مدل های فرانسوی و لولایی متفاوت خواهد بود.

جنس لاستیک آب بندی پنجره ها نیز در محاسبه قیمت مهم است. چون این لاستیک ها دارای انواع گوناگونی بوده و از نظر کیفیت با هم تفاوت دارند. یکی از بهترین و البته گران ترین انواع لاستیک به کار رفته در این پنجره ها epdm است.

به دلیل تنوع بسیار زیاد در یراق آلات و تفاوت هایی که در کیفیت آنها در برندهای مختلف وجود دارد، تفاوت چشمگیری در قیمت پنجره ها به چشم میخورد. در سیستم های محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره نیز این محدودیت وجود دارد. به همین دلیل قیمت دقیق و نهایی در زمان خرید و نصب پنجره توسط فروشنده به روز محاسبه میشود.

هزینه های نصب پنجره

بخش زیادی از هزینه های خرید پنجره های دوجداره به نصب و کیفیت این خدمات مرتبط است. هزینه نصب بر اساس شرایط محیط و مدت زمان مورد نیاز برای آماده سازی زیرساخت و همچنین مهارت نصاب تعیین می گردد. علاوه براین، تعداد پنجره های خریداری شده که نیاز به نصب دارند نیز می توانند بر هزینه نهایی تاثیرگذار باشند. در پروژه های بزرگ که به صورت عمده پنجره خریداری و نصب میشوند، تخفیف هایی ارائه می گردد که در خریدهای جزئی اعمال نمی شوند.

استعلام قیمت پنجره دوجداره upvc

به دلیل تنوع بسیار زیاد پنجره های دوجداره و تفاوت هایی که در مدل و ابعاد، شیشه و سای ویژگی های آنها وجود دارد، امکان محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc وجود ندارد. این مساله مخصوصا با توجه به تاثیر چشمگیر نوسانات نرخ ارز بر قیمت ها بیشتر توجیه میشود. برای استعلام قیمت در زمان سفارش کافیست نوع و مدل و ابعاد و سایر ویژگی های محصول مورد نظر را مشخص کنید و بر همین اساس فروشندگان قیمت نهایی را اعلام می کنند.

علاوه بر مدل های سفارشی، برخی از درب و پنجره های upvc دارای ابعاد ثابت و مشخصی هستند. قیمت پنجره upvc و سایر پنجره های دوجداره دارای این شرایط بر روی سایت سایان وین ارائه میشود. کافیست از منوی بالای صفحه محصول مورد نظر را انتخاب و قیمت آن را مشاهده کنید. در صورت وجود ابهام در قیمت ها می توانید با کا رشناسان فروش سایان وین و تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

محاسبه قیمت پنجره دوجداره

برای درک بهتر نحوه محاسبه قیمت پنجره دوجداره در ادامه تمام فاکتورها و نحوه تاثیرشان بر قیمت نهایی کار را بررسی و شرح خواهیم داد که عبارتند از:

 • قیمت بر اساس نوع پنجره

پنجره های دوجداره دارای تنوع بالایی از نظر نحوه باز و بسته شدن و تعداد لنگه ها می باشند و بر همین اساس نیز قیمت های متفاوتی دارند. به طوریکه پنجره های ریلی یا کشویی ممکن است ارزان تر از لولایی و یا گاها گران تر نرخ گذاری شوند:

 • قیمت پنجره دوجداره ریلی

پنجره دوجداره ریلی یا کشویی دارای ریل و غلطک می باشد که با استفاده از آنها لنگ های دارای پروفیل ها در جهت چپ و راست حرکت می کنند. دقت داشته باشید که پنجره های ریلی به صورت یک لنگه و دو لنگه متحرک در ابعاد مختلف ارائه میشوند. در مدل های یک لنگه متحرک به دلیل استفاده از یک ریل قیمت ها نسبت به مدل های دو لنگه متحرک ارزان تر است. یکی از دلایل اصلی تفاوت قیمت در این پنجره ها، تعداد لنگه های متحرک و ثابت آنها می باشد. در برخی از مدل ها به دلیل ابعاد زیاد پنجره ممکن است تعداد لنگ های ثابت بیش از یک یا دو مورد باشد که بدون شک باعث افزایش قیمت نهایی کار میشود. مساله بسیار مهم بعدی در تعیین قیمت پنجره دوجداره ریلی، جنس ریل ها می باشد. پنجره هایی که دارای ریل های فلزی بسیار مقاوم هستند، قیمت بیشتری دارند و با کاهش کیفیت آنها قیمت نیز با افت مواجه میشود.

 • قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی

پنجره های فولکس واگنی زیرمجموعه مدل های ریلی به شمار می روند و در ساختمان های مسکونی و اداری می توان از آنها استفاده کرد. دلیل اصلی تفاوت قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی با ریلی در نوع یراق آلات به کار رفته در آنها و همچنین مدل ریل ها می باشد. یراق آلات این پنجره ها حالت بازشو دارند و به کشیدن آنها به بیرون شرایط برای حرکت به چپ و راست پنجره فراهم میشود. این پنجره ها نیز در ابعاد  متعددی ارائه شده و از نظر پروفیل ها دارای تنوع هستند. به طوریکه گران ترین آنها با پروفیل های آلومینومی ارائه شده و دوام و ماندگاری بالایی دارند.

 • قیمت پنجره دوجداره لولایی یا بازشو

از دیگر انواع پنجره های دوجداره می توان به مدل های لولایی یا بازشو اشاره کرد که به صورت یک دو لنگه تک حالته و دو حالته ارائه میشوند. مانند مدل های ریلی، قیمت پنجره دوجداره لولایی یا بازشو نیز تا حد زیادی به تعداد لنگه های ثابت و بازشو بستگی دارد. در مدل های دو لنگه بازشو تعداد لولاهای به کار رفته در پنجره بیشتر است و بر همین اساس نیز قیمت ها افزایش پیدا می کند.

علاوه بر تعداد لنگه های بازشو، لنگه های ثابت نیز بر قیمت ها تاثیر زیادی دارند. هر اندازه تعداد لنگه های ثابت بیشتر باشد، مقدار شیشه  و پروفیل و یراق آلات به کار رفته دار پنجره نیز افزایش پی دا می کند. در نتیجه می توان گفت، قیمت پنجره دوجداره لولایی یا بازشو با افزایش تعداد لنگه های ثابت و بازشو بیشتر میشود. همچنین لازم به ذکر است، تک و دو حالته بودن پنجره ها نیز از دیگر موارد مهم در زمینه تعیین قیمت است. مدل های دوحالته به دلیل نوع یراق آلات به کار رفته در آنها قیمت بیشتری نسبت به تک حالته دارند.

 • قیمت بر اساس جنس پروفیل

از موثرترین فاکتورها در تعیین قیمت پنجره دوجداره ریلی و لولایی می توان به جنس پروفیل اشاره کرد. به طوریکه در بسیاری از مواقع قیمت این سازه ها به صورت متری بر اساس جنس پروفیل تعیین می گردد. پروفیل های مورد استفاده در این پنجره ها دارای دو نوع upvc و آلومینیومی هستند که از بسیاری از جهات از جمله قیمت با هم تفاوت های زیادی دارند.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره-sayanwin.com

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره هافمن

قیمت پنجره دوجداره در برندهای مختلف با هم تفاوت زیادی دارد، دلیل آن کیفیت محصولات و داخلی یا خارجی بودن آنها است. پنجره هافمن یکی از شناخته شده ترین برندهای ایرانی در زمینه تولید درب و پنجره upvc با کیفیت تضمین شده است. پروفیل های تولیدی این مجموعه در انواع پنجره های کشویی و لولایی در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار گرفته و از تنوع بالایی برخوردار هستند.

در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره هافمن، یکی از مهم ترین مواردی که باید مشخص شود، ابعاد و نوع و مدل پنجره است. پنجره های این برند در انواع مختلف کتیبه دار و بدون کتیبه در مدل های کشویی و لولایی و فرانسوی با تنوع بالا در تعداد لنگه های ثابت و متحرک ارائه میشوند. بر همین اساس نیز یراق آلات به کار رفته در پنجره متفاوت خواهد بود. در یک مقایسه کلی، ارزانترین قیمت پنجره دوجداره متعلق به برند هافمن هست ولی کیفیت آنها در یک سطح قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت پنجره دوجداره کشویی با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره وین تک

وین تک یکی از نام های شناخته شده در تمام دنیا در زمینه تولید پنجره یو پی وی سی است و در ایران نیز دارای نمایندگی می باشد. در محاسبه قیمت پنجره دوجداره وین تک علاوه بر ابعاد، شیشه، طرح و مدل پنجره باید به کیفیت محصولات آن نیز توجه داشت. پروفیل های وین تک که دارای کیفیت بالایی بوده و در تبریز نیز تولید میشوند، بر اساس نرخ ارز با تغییر قیمت زیادی مواجه میشود.

یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت پنجره وین تک، تعداد واسطه ها میان تولیدکننده و فروشنده نهایی است. در خرید این پنجره ها از نمایندگی وین تک، واسطه ها حذف شده و محصولات با قیمت مناسب تری ارائه میشوند. همچنین لازم به ذکر است، هزینه های نصب، نوع یراق آلات، ابعاد پنجره و نوع شیشه های به کار رفته در آنها و همچنین ابعاد کتیبه و نوع حفاظ ها همگی در محاسبه قیمت باید به دقت بالایی تکمیل شوند.

با توجه به اینکه سایان وین نمایندگی پنجره دوجداره وین تک محسوب میشود، بدون واسطه و با قیمت مناسب این محصولات را ارائه می دهد.

محاسبه قیمت پنجره آلومینیومی

در محاسبه قیمت پنجره آلومینیومی ابعاد، مدل، تعداد کتیبه ها، نوع شیشه، کیفیت پروفیل و ضخامت آنها و همچنین نوع یراق آلات همگی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. علاوه براین، تعداد جداره ها و نوع پروفیل نیز باید در سیستم محاسبه قیمت مشخص شوند. چون پروفیل های آلومینیومی علاوه بر تفاوت هایی که در شکل ظاهری دارند، از نظر نحوه تولید نیز متفاوت هستند.

قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک به دلیل استفاده از پروفیل های عایق بیشتر از نرمال بریک است. پروفیل های ترمال بریک دارای دو لایه آلومینیوم و یک لایه پلی آمید است و به همین دلیل عایق حرارت بسیار عالی بوده و وزن بیشتری نسبت به مدل های نرمال دارند. به همین دلیل اگر به دنبال پنجره دوجداره آلومینیومی ارزان هستید، پروفیل های نرمال را انتخاب کنید. پروفیل های نرمال بریک عایق حرارت و صوت نمی باشند و نمی توانند هزینه های مصرف انرژی را کاهش دهند.

استعلام قیمت پنجره دوجداره upvc و آلومینیومی

برای استعلام قیمت پنجره دوجداره upvc و آلومینیومی در هر ساعت از شبانه روز؛ حتی روزهای تعطیل می توانید از خدمات سایان وین استفاده کنید. سیستم ارائه شده در این مجموعه با در نظر گرفتن تمام فیلدهای موثر بر قیمت، نرخ نهایی پنجره را محاسبه و در اختیارتان قرار می دهد. همچنین می توانید از طریق راه های ارتباطی پایین صفحه با تیم پشتیبانی و کارشناسان فروش سایان وین تماس بگیرید.


سوالات متداول محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

 • عوامل تاثیر گذار در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره چیست؟
 1. جنس پروفیل پنجره
 2. برند پروفیل
 3. مدل پنجره دوجداره
 4. جنس شیشه پنجره
 5. ابعاد پنجره
 6. تعداد کتیبه پنجره

 

 • ابعاد چه تاثیری در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره؟

در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره، ابعاد پنجره اهمیت بالایی دارد. چون میزان پروفیل های به کار رفته در پنجره، یراق آلات و شیشه و غیره همگی بر همین اساس تعیین میشوند. در سیستم محاسبه قیمت پنجره لازم است ابعاد به طور دقیق وارد شوند و بر همین اساس نرخ نهایی تعیین می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس