درب های تاشو آلومینیومی

درب های تاشو آلومینیومی-sayanwin.com

درب های تاشو آلومینیومی انتخابی عالی برای خانه هایی هستند که سالن به باغ یا ایوان باز می شود یا آپارتمان یا دفتر که به بالکن باز می شود. این درب های نو و مدرن به شما اجازه می دهد دهانه های فوق العاده بزرگی ایجاد کنید و فضای شما را باز کرده و اجازه دهید فضای بیرون از منزل وارد شود. برخلاف محدودیت درب های سنتی حیاط که درب های آن به دلیل بسته بودن مناطق به شدت محدود شده است، مجموعه ای از درب های تاشو مدرن فضاهای بسیار وسیعی را باز می کند.

این درب ها دارای چندین پانل بین 3 تا 10 پانل بسته به عرض کل دهانه هستند که هنگام باز شدن روی هم تا می شوند و همه آنها مرتب و فشرده روی هم قرار می گیرند.
آنها به دلیل قرار گرفتن روی غلطک های فولادی ضد زنگ با یک گزینه کشویی تقریبا بدون زحمت باز می شوند.

درب های تاشو آلومینیومی-sayanwin.com

ویژگی های درب های تاشوی آلومینیومی

درب ها و پنجره های آلومینیومی دارای ویژگی خوبی هستند که عبارتند از:

 • درب و پنجره های آلومینیومی آب و هوای داخل منزل شما را متعادل می کنند.
 • بدون سر و صدا و بدون حرکت  هستند.
 • قفل با مکانیزم پیچ و مهره همزمان بالا و پایین می روند.
 • این سیستم پانل تاشو دارای گزینه آستانه فلاش است.
 • درب ها و پنجره های آلومینیومی دارای پوشش آنودایز یا پودری هستند.
 • در طیف گسترده ای از رنگ های روکش دار پودری موجود هستند.
 • در شیشه استاندارد 4 میلی متری، شیشه مقاوم یا شیشه ایمنی چند لایه موجود هستند.
 • شیشه های درب و پنجره را می توان در طیف وسیعی از رنگ ها رنگ آمیزی کرد.
 • اندازه درب های آلومینیومی تا 7.5 متر عرض و تا 2.7 متر ارتفاع هستند.

درب های تاشو آلومینیومی-sayanwin.com

مزایای درب و پنجره های آلومینیومی

درب های کشویی آلومینیومی یا به اصطلاح درهای دوجداره، درب های تاشو، درب های چند منظوره، درب های جمع شونده یا درب های کشویی تاشو این روزها به دلیل ویژگی های مدرن، تطبیق پذیری و عملکرد محبوبیت خود را به دست آورده اند. درب و پنجره آلومینومی از قاب در، ورق شیشه ای درب، بازوی چرخان، میله انتقال و دستگاه چرخان تشکیل شده است.
استفاده از این درب های تاشو با کشیدن درب به یک طرف و فضای کمتری بسیار آسان است. بنابراین در بین مصرف کنندگان بسیار محبوب است. با این حال  برخی از افراد هنوز از مزایای درب های تاشو آلومینیومی آگاهی ندارند.

sayanwim.com

 1. نگهداری طولانی مدت و کم

عاملی که باعث تداوم و پایداری درب می شود و در قیمت ان تاثیر بسزایی دارد متریال درب می باشد. هنگام انتخاب جنس درب های خود، یک ماده عالی که باید به دنبال آن باشید آلومینیوم است زیرا استحکام، داشتن وزن سبک و نگهداری، استفاده از آن را آسان تر می کند. در مقایسه با درب های فولادی، درب های تاشو آلومینیومی وزن کمتری دارند و زنگ نمی زنند.
برعکس درب های آلومینیومی تحت تأثیر هیچ یک از عوامل فوق قرار نمی گیرند.

درب های تاشو آلومینیومی-sayanwin.com

 • امنیت

هنگام انتخاب درب های تاشو آلومینیومی، امنیت مهمترین نکته است. به خاطر داشته باشید که قسمت بزرگی از دیوار خود را با شیشه جایگزین می کنید. بنابراین عاقلانه است که محصولی را انتخاب کنید که قابل اعتماد باشد. درب تاشو دارای سیستم قفل ایمن و مطمئن هستند. استفاده از شیشه درجه یک نیز امنیت را افزایش می دهد.

 • عملکرد حرارتی مطلوب

عملکرد حرارتی نشان می دهد که یک بتن یا یک سازه چگونه به تغییرات آب و هوا و دما واکنش نشان می دهد. در اصل شما می خواهید در عین حداقل انرژی، دمای راحتی را در داخل ملک خود حفظ کنید.
در این حالت درب های تاشو آلومینیومی مزیت خود را دارند زیرا به دلیل اندازه های شیشه ای بزرگ و قاب های باریک باعث می شوند نور طبیعی اتاق شما را روشن کند.
این محصول، بدون هیچگونه شکاف است و همچنین عایق آب و صدا است این باعث می شود که اموال شما در هوای سرد گرم و در تابستان خنک نگه داشته شوند که این کار انرژی شما را کاهش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس