ساخت سفارشی درب و پنجره دوجداره

ساخت سفارشی درب و پنجره دوجداره-sayanwin.com

ساخت سفارشی درب و پنجره دوجداره و حتی سه جداره در تمامی مدل ها و برندهای پروفیل UPVC توسط سایان وین. سایان وین دارای طیف گسترده ای از درب ها و پنجره های دوجداره در ابعاد مختلف و متنوع با اندازه های استاندارد است که علاوه بر اندازه های استاندارد همچنین می تواند ساخت درب و پنجره ها را در اندازه های خاص با توجه به نیازهای خاص شما بصورت سفارشی ایجاد کند.

ساخت سفارشی پنجره دوجداره

برای ساخت سفارشی درب و پنجره دوجداره می توانید بعد از اینکه اندازه گیری ابعاد قاب و شیشه ی منزل خود را انجام دادید وارد انتخاب مدل و نوع پروفیل دوجداره می شوید.

سه نوع پنجره دوجداره که از با کیفیت ترین پروفیل های UPVC در بازار خرید و فروش یوپی وی سی هستند را به شما پیشنهاد می دهیم.

نمایندگی پروفیل های هافمن، وینتک و ویستابست می توانند طرح هایی از انواع پنجره را بصورت تک مدل یا ترکیبی از مدل ها را با توجه به ابعاد درخواستی شما ترکیب کند و پنجره را بصورت سفارشی از نوع طرح ترکیبی بسازد. مدل های پنجره همانطور که می دانید می تواند ثابت، تک و دوحالته، آکوردئونی، سایبان، خلیج و کمانی و فرانسوی و حتی کشویی باشد اما علاوه بر اینکه شما می تونید مدل موردنظرتان را از بین موارد گفته شده انتخاب کنید و بصورت سفارشی درخواست ساخت آن را بدهید. می توانید بصورت ترکیب کردن دو یا چند مدل طرحی جدید را انتخاب و طراحی کنید. امکان ساخت سفارشی برای هر نوع درب و پنجره ی دوجداره ای وجود دارد.

sayanwim.com

ساخت سفارشی درب دوجداره

طراحی پیشرفته و دوام ناهمواری برای استفاده در برابر سالهای استفاده تجاری آماده می کند. درب های بیرونی معمولی درب های تک حالته ، فرانسوی یا دوحالته ، کشویی ، تاشو ، و درب پاسیو هستند که هر یک جلوه و زیبایی خاصی به شما می بخشد.

هزاران طرح برای درب خانه های شما برای انتخاب وجود دارد.

انواع درب هایی که میتوانید برای ورودی منزل و یا درب اتاق های تان استفاده کنید می تواند معمولی ، دوجداره و حتی سه جداره باشند، که امروزه بیشتر از درب های دوجداره و سه جداره استفاده می شود.

به طور متوسط 3 تا 8 ساعت طول می کشد تا درب مورد نظر نصب شود. برای دریافت قیمت دقیق با یک مشاور درب دوجداره در نمایندگی فروش درب و پنجره دوجداره ما مشورت کنید تا ببینید چه نوع متریالی برای خانه و بودجه شما بهترین است.

قیمت ساخت پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره از   یو پی وی یا آلومینیوم ساخته می باشد بر حسب این مواد، قیمت پنجره دوجداره تعیین می گردد اما پنجره دوجداره یو پی وی سی، به مراتب ارزانتر از آلومینیوم و چوب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس