قیمت درب و پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره-sayanwin.com

درب و پنجره upvc چیست؟

در صنعت تولید درب و پنجره تلاش میشود تا حد امکان این سازه ها عایق حرارتی و صوت شوند. علاوه براین، وزن درب و پنجره را کاهش می دهند تا بار مرده ساختمان نیز کمتر شده و ایمنی آنها در شرایط بروز زلزله بهبود پیدا کند. درب و پنجره upvc یکی پرطرفدارترین انواع تجهیزات ساختمانی هستند که دارای وزن بسیار سبکی می باشند. استفاده از مواد پلیمری در تولید این پروفیل ها باعث کاهش وزن آنها شده است. علاوه براین، مواد پلاستیکی به عنوان عایق عمل نموده و می توانند هزینه های مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش دهند.

در خرید پنجره دوجداره اگر قیمت برایتان اهمیت دارد، بهترین گزینه درب و پنجره upvc است. قیمت پنجره upvc ارزان تر از آلومینیوم و سایر فلزات است و این یک مزیت مهم محسوب میشود.

قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC

قیمت درب و پنجره upvc به طور دقیق قابل اعلام نمی باشد مگر با دانستن ابعاد دقیق درب و پنجره مورد نیاز و همینطور تعداد بازشو و یراق آلات آن بستگی دارد و به دلیل اینکه قیمت درب و پنجره دوجداره به مقدار پروفیل یو پی وی سی مورد نیاز بر حسب متر مربع و هم چنین نوع و جنس پروفیل ، جنس شیشه ها و …. بستگی دارد. برای راحتی کار و اعلام دقیق قیمت درب و پنجره دوجداره و همچنین قیمت جزئیات و ریزه کاری ها اعم از جوشکاری ، فرزکاری و به صورت کلی هزینه های دقیق نصب و تمام شده ی کار ، پیشنهاد میشود از مشاوره و بازدید رایگان کارشناسان و متخصصان سایان وین استفاده کنید . برای این منظور همین الان با کارشناسان ساین وین تماس بگیرید.

قیمت پنجره دوجداره-sayanwin.com

قیمت پنجره دوجداره بر اساس جنس شیشه

نوع شیشه ای که برای پنجره ها استفاده میشود ارتباط مستقیم با قیمت نهایی محصول خواهد داشت. در حالت کلی سه نوع شیشه لمینت، سکوریت و مات سندبلاست در این سازه ها بیشترین کاربرد را دارند که از نظر میزان ضخامت متنوع هستند. شیشه های سکوریت در مقایسه با لمینت و سندبلاست قیمت مناسب تری دارد چون روند تولید آنها آسان تر است. به دلیل استفاده از یک لایه pvb و دو لایه سکوریت در شیشه های لمینت، قیمت آنها تفاوت زیادی با سکوریت های ساده دارند. پنجره هایی که با شیشه های سندبلاست تولید میشوند نسبت به دو مدل دیگر بیشترین قیمت را دارند.

نکته بسیار مهم در قیمت درب و پنجره دوجداره

حتما شما با ارائه قیمت درب و پنجره دوجداره به صورت متر مربع مواجه شده اید که به ظاهر قیمت کمتری را به شما اعلام میکنند . توجه داشته باشید که اعلام قیمت به صورت متر مربع امری کاملا غیر منطقی و غیر واقعی است و مطمئن باشید قیمت اعلامی با قیمت نهایی که در انتهای کار می بایست هزینه کنید کاملا متفاوت است . این روش محاسبه کاملا به ضرر مشتری خواهد بود . با ذکر مثالی در قالب یک سوال این موضوع را شفاف خواهیم کرد :

فرض کنید شما 2 عدد پنجره دوجداره UPVC مورد نیاز دارید که یکی از آنها پنجره تک لنگه ثابت باشد و ابعاد آن بر روی دیوار 1 در 1 متر باشد که برابر با 1 متر مربع خواهد شد  واضح است که طول پروفیل مصرفی برای ساخت این نوع پنجره 4 متر طول خواهد بود . هم چنین توجه کنید که این پنجره فاقد بازشو و یراق آلات است . از سوی دیگر پنجره دوجداره دوم ، دارای همان ابعاد 1 در 1 متر است ولی با این تفاوت که 2 لنگه بازشو است و در نتیجه دارای 4 لولا به همراه یراق آلات و هم چنین 11 متر طول پروفیل مصرفی می باشد . اگر بخواهیم بر اساس متر مربع هزینه این پنجره دوجداره را محاسبه کنیم قیمت ها برای 1 متر مربع یکسان خواهد شد ! اما آیا این روش به نظر شما عادلانه و منطقی است ؟

به همین منظور است که اصرار ما بر محاسبه دقیق قیمت درب و پنجره دوجداره بر مبنای جنس و طول پروفیل ، یراق آلات و … می باشد .

یراق آلات به کار رفته در پنجره

در پنجره های دوجداره با توجه به نوع و مدل آنها از یراق آلات متعددی استفاده میشود که از نظر کیفیت با هم تفاوت زیادی دارند. غلطک دستگیره ها و درزگیرها و غیره همگی به عنوان یراق آلات در نظر گرفته میشوند که می توانند قیمت نهایی محصول را افزایش یا کاهش دهند. با افزایش تعداد لنگه ها تعداد دستگیره ها، درزبند و همچنین غلطک و غیره افزایش پیدا می کند.

قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره UPVC نیز همانطور که گفته شد به اندازه های دقیق محل نصب ، تعداد بازشو ها ، جنس و ضخامت شیشه ها ، جنس و برند پروفیل ، یراق آلات و … بستگی دارد . ولی قبل از محاسبه قیمت درب و پنجره دوجداره به نکات زیر توجه کنید :

 • ابعاد درب و پنجره دوجداره باید بر اساس میلیمتر گزارش شود .
 • نوع و جنس پروفیل مورد نظر برای خرید باید تعیین و اعلام شود زیرا که قیمت پنجره دوجداره ساخته شده برای بازسازی با قمیت پنجره دوجداره ساخته شده برای نوسازی متفاوت است .

در زیر برای مثال و آشنا شدن با قیمت درب و پنجره دوجداره upvc ، به محاسبه قیمت ها برای چند نوع پنجره دوجداره با ابعاد و اندازه ، پروفیل و مشخصات فرضی پرداخته ایم ، توجه کنید برای دریافت قیمت دقیق و مشاوره رایگان به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و همین الان با ما تماس بگیرید .

sayanwim.com

محاسبه قیمت درب و پنجره upvc

علاوه بر جلوه ظاهری، قیمت پنجره upvc نیز اهمیت زیادی دارد و باید در زمان خرید به آن توجه داشت. در محاسبه قیمت درب و پنجره upvc فاکتورهای بسیار زیادی نقش دارند و به همین دلیل این تجهیزات ساختمانی با نرخ های گوناگونی ارائه میشوند. برخی از مراکز قیمت پنجره را متری محاسبه می کنند که اشتباه است. چون جنس و کیفیت پروفیل، نوع یراق آلات و غیره همگی می توانند به شدت بر قیمت پنجره تاثیرگذار باشند.

قیمت درب دوجداره

قیمت درب دوجداره upvc نیز مانند پنجره دوجداره بسته به جنس پروفیل ، نوع درب ، یراق آلات و … قابل تغییر است . باز هم پیشنهاد می شود برای استعلام دقیق قیمت درب دوجداره UPVC با ما تماس بگیرید تا با اعزام رایگان کارشناسان سایان وین ، علاوه بر مشاوره برای خرید محصولات دوجداره اندازه گیری ها و ملزومات مورد نیاز به شما اعلام شود. در زیر برای مثال و آشنا شدن با قیمت درب دوجداره upvc ، به محاسبه قیمت ها برای چند نوع درب دوجداره با ابعاد و اندازه ، پروفیل و مشخصات فرضی پرداخته ایم :

 

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

پروفیل های آلومینیومی از دیگر متریال های کاربردی در پنجره ها هستند که در دو نوع نرمال و ترمال بریک ارائه میشوند. در حالت کلی قیمت درب و پنجره دوجداره آلومینیومی به دلیل استفاده از فلز نسبت به مدل های یو پی وی سی گران تر بوده و کیفیت و ماندگاری بالاتری نیز دارند. مدل های ترمال بریک به دلیل روند ساخت ویژه ای که دارند کمی گران تر از پروفیل های آلومینیومی نرمال و معمول هستند. دقت داشته باشید که با صرف هزینه کمی بیشتر برای خرید پنجره های دارای پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک می توانید از سازه های بسیار مقاوم با ماندگاری و دوام بالا بهره مند شوید که از نظر تنوع رنگ نیز در سطح مطلوبی قرار گرفته اند.

قیمت پنجره دوجداره-sayanwin.com

 

قیمت پنجره دوجداره upvc

یکی از مرغوب ترین انواع پروفیل های مورد استفاده در این پنجره ها upvc می باشد که نوعی پلاستیک فشرده مقاوم است. هر اندازه کیفیت این پروفیل ها بالاتر باشد، قیمت های بیشتری دارند و نمونه های بی کیفیت آن با قیمت های ارزان تر در بازار عرضه میشوند. در واقع پروفیل ها نوعی قاب برای این پنجره ها محسوب میشوند و با افزایش تعداد لنگه و بزرگ شدن ابعاد آنها مقدار بیشتری پروفیل استفاده میشود که متعاقبا به افزایش قیمت پنجره دوجداره منجر میشود. در برخی از پنجره ها عرض پروفیل و قاب آن ها کم می باشد و به همین دلیل با قیمت های ارزان تری ارائه میشوند.

چرا سایان وین ؟

 • سایان وین نمایندگی پنجره وین تک بوده و تمام پروفیل های مصرفی از برند وینتک بوده و با 10 سال ضمانت ارائه میشود .
 • شیشه های مصرفی به روش صنعتی تولید می شود و با ضخامت 4-12-4 فلوت ساده می باشد .
 • یراق آلات مصرفی از برند Accado ساخت کشور ترکیه می باشد .
 • تمامی مقاطع تقویتی پروفیل (گالوانیزه) طبق الزامات فنی شرکت آد پروفیل ( تولید کننده پروفیل وینتک ) می باشد .

برای استعلام دقیق قیمت درب و پنجره دوجداره تماس بگیرید :

۰۲۱۵۶۷۱۹۵۱۰
۰۹۱۲۵۱۵۳۱۱۸

سوالات متداول قیمت پنجره دوجداره

 • قیمت پنجره دوجداره چقدر است؟

قیمت درب و پنجره upvc به طور دقیق قابل اعلام نمی باشد مگر با دانستن ابعاد دقیق درب و پنجره مورد نیاز و همینطور تعداد بازشو و یراق آلات آن بستگی دارد و به دلیل اینکه قیمت درب و پنجره دوجداره به مقدار پروفیل یو پی وی سی مورد نیاز بر حسب متر مربع و هم چنین نوع و جنس پروفیل ، جنس شیشه ها و …. بستگی دارد.

 • جنس شیشه چه تاثیری بر قیمت پنجره دوجداره دارد؟

نوع شیشه ای که برای پنجره ها استفاده میشود ارتباط مستقیم با قیمت نهایی محصول خواهد داشت. در حالت کلی سه نوع شیشه لمینت، سکوریت و مات سندبلاست در این سازه ها بیشترین کاربرد را دارند که از نظر میزان ضخامت متنوع هستند. شیشه های سکوریت در مقایسه با لمینت و سندبلاست قیمت مناسب تری دارد چون روند تولید آنها آسان تر است. به دلیل استفاده از یک لایه pvb و دو لایه سکوریت در شیشه های لمینت، قیمت آنها تفاوت زیادی با سکوریت های ساده دارند. پنجره هایی که با شیشه های سندبلاست تولید میشوند نسبت به دو مدل دیگر بیشترین قیمت را دارند.

215 دیدگاه برای “قیمت درب و پنجره دوجداره

 1. کرمی گفته:

  سلام لطفا قیمت 3عددپنجره به ابعاد160در160سانت هرکدام بایک بازشوی دوحالته باشیشه های 4-6برای تعویض با پنجره آهنی -سفیدرنگ یک طرف لمینت دار ونصب آن در محدوده خ آزادی تهران محاسبه واعلام شود باتشکر کرمی09126107883

 2. نوساز گستر گفته:

  سلام آیا شما تعویض پنجره های قدیمی را با پنجره های طرح جدید یو پی وی سی انجام میدید اگر جواب مثبت هست با من در تماس باشید ۰۹۱۹۵۲۹۱۵۷۶

  • سایان وین گفته:

   بله مجموعه ما تعویض پنجره های قدیمی را با پنجره های upvc انجام می دهد در صورت نیاز با شماره 091251531185 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس