قیمت درب و پنجره دوجداره

قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC

قیمت پنجره دوجداره UPVC به طور دقیق قابل اعلام نمی باشد مگر با دانستن ابعاد دقیق درب و پنجره مورد نیاز و همینطور تعداد بازشو و یراق آلات آن بستگی دارد و به دلیل اینکه قیمت درب و پنجره دوجداره به مقدار پروفیل یو پی وی سی مورد نیاز بر حسب متر مربع و هم چنین نوع و جنس پروفیل ، جنس شیشه ها و …. بستگی دارد .

برای راحتی کار و اعلام دقیق قیمت درب و پنجره دوجداره و همچنین قیمت جزئیات و ریزه کاری ها اعم از جوشکاری ، فرزکاری و به صورت کلی هزینه های دقیق نصب و تمام شده ی کار ، پیشنهاد میشود از مشاوره و بازدید رایگان کارشناسان و متخصصان سایان وین استفاده کنید . برای این منظور همین الان با کارشناسان ساین وین تماس بگیرید .

نکته بسیار مهم در قیمت درب و پنجره دوجداره

حتما شما با ارائه قیمت درب و پنجره دوجداره به صورت متر مربع مواجه شده اید که به ظاهر قیمت کمتری را به شما اعلام میکنند . توجه داشته باشید که اعلام قیمت به صورت متر مربع امری کاملا غیر منطقی و غیر واقعی است و مطمئن باشید قیمت اعلامی با قیمت نهایی که در انتهای کار می بایست هزینه کنید کاملا متفاوت است . این روش محاسبه کاملا به ضرر مشتری خواهد بود . با ذکر مثالی در قالب یک سوال این موضوع را شفاف خواهیم کرد :

فرض کنید شما 2 عدد پنجره دوجداره UPVC مورد نیاز دارید که یکی از آنها پنجره تک لنگه ثابت باشد و ابعاد آن بر روی دیوار 1 در 1 متر باشد که برابر با 1 متر مربع خواهد شد  واضح است که طول پروفیل مصرفی برای ساخت این نوع پنجره 4 متر طول خواهد بود . هم چنین توجه کنید که این پنجره فاقد بازشو و یراق آلات است . از سوی دیگر پنجره دوجداره دوم ، دارای همان ابعاد 1 در 1 متر است ولی با این تفاوت که 2 لنگه بازشو است و در نتیجه دارای 4 لولا به همراه یراق آلات و هم چنین 11 متر طول پروفیل مصرفی می باشد . اگر بخواهیم بر اساس متر مربع هزینه این پنجره دوجداره را محاسبه کنیم قیمت ها برای 1 متر مربع یکسان خواهد شد ! اما آیا این روش به نظر شما عادلانه و منطقی است ؟

به همین منظور است که اصرار ما بر محاسبه دقیق قیمت درب و پنجره دوجداره بر مبنای جنس و طول پروفیل ، یراق آلات و … می باشد .

قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره UPVC نیز همانطور که گفته شد به اندازه های دقیق محل نصب ، تعداد بازشو ها ، جنس و ضخامت شیشه ها ، جنس و برند پروفیل ، یراق آلات و … بستگی دارد . ولی قبل از محاسبه قیمت پنجره دوجداره به نکات زیر توجه کنید :

 • ابعاد درب و پنجره دوجداره باید بر اساس میلیمتر گزارش شود .
 • نوع و جنس پروفیل مورد نظر برای خرید باید تعیین و اعلام شود زیرا که قیمت پنجره دوجداره ساخته شده برای بازسازی با قمیت پنجره دوجداره ساخته شده برای نوسازی متفاوت است .

در زیر برای مثال و آشنا شدن با قیمت پنجره دوجداره upvc ، به محاسبه قیمت ها برای چند نوع پنجره دوجداره با ابعاد و اندازه ، پروفیل و مشخصات فرضی پرداخته ایم ، توجه کنید برای دریافت قیمت دقیق و مشاوره رایگان با کارشناسان سایان وین همین الان با ما تماس بگیرید .

قیمت پنجره دوجداره

پنجره دوجداره تک حالته

ابعاد : 1500 در 1500 میلیمتر

پروفیل :  وینتک سری W640

قیمت : 1/050/000 تومان

15% هزینه نصب محاسبه خواهد شد

قیمت پنجره دوجداره

پنجره دوجداره دو حالته

ابعاد : 1500 در 1500 میلیمتر

پروفیل :  وینتک سری W640

قیمت حدودی : 1/100/000 تومان

15% هزینه نصب محاسبه خواهد شد

قیمت در و پنجره دوجداره

پنجره دوجداره تک حالته – سه لنگه

ابعاد : 2000 در 1500 میلیمتر

پروفیل :  وینتک سری W640

قیمت : 1/450/000 تومان

15% هزینه نصب محاسبه خواهد شد

قیمت درب و پنجره دوجداره

پنجره دوجداره دوحالته – سه لنگه

ابعاد : 2000 در 1500 میلیمتر

پروفیل :  وینتک سری W640

قیمت : 1/550/000 تومان

15% هزینه نصب محاسبه خواهد شد

قیمت درب دوجداره

قیمت درب دوجداره upvc نیز مانند پنجره دوجداره بسته به جنس پروفیل ، نوع درب ، یراق آلات و … قابل تغییر است . باز هم پیشنهاد می شود برای استعلام دقیق قیمت درب دوجداره UPVC با ما تماس بگیرید تا با اعزام رایگان کارشناسان سایان وین ، علاوه بر مشاوره رایگان برای خرید محصولات دوجداره ، اندازه گیری ها و ملزومات مورد نیاز به شما اعلام شود .

در زیر برای مثال و آشنا شدن با قیمت درب دوجداره upvc ، به محاسبه قیمت ها برای چند نوع درب دوجداره با ابعاد و اندازه ، پروفیل و مشخصات فرضی پرداخته ایم :

قیمت درب دوجداره

درب دوجداره

ابعاد : 800 در 2200 میلیمتر

پروفیل :  وینتک سری W640

قیمت : 1/100/000 تومان

15% هزینه نصب محاسبه خواهد شد

چرا سایان وین ؟

 • سایان وین نماینده رسمی پروفیل وینتک بوده و تمام پروفیل های مصرفی از برند وینتک بوده و با 10 سال ضمانت ارائه میشود .
 • شیشه های مصرفی به روش صنعتی تولید می شود و با ضخامت 4-12-4 فلوت ساده می باشد .
 • یراق آلات مصرفی از برند Accado ساخت کشور ترکیه می باشد .
 • تمامی مقاطع تقویتی پروفیل (گالوانیزه) طبق الزامات فنی شرکت آد پروفیل ( تولید کننده پروفیل وینتک ) می باشد .

برای استعلام دقیق قیمت درب و پنجره دوجداره تماس بگیرید :

09125153118

5 دیدگاه برای “قیمت درب و پنجره دوجداره

 1. کرمی گفته:

  سلام لطفا قیمت 3عددپنجره به ابعاد160در160سانت هرکدام بایک بازشوی دوحالته باشیشه های 4-6برای تعویض با پنجره آهنی -سفیدرنگ یک طرف لمینت دار ونصب آن در محدوده خ آزادی تهران محاسبه واعلام شود باتشکر کرمی09126107883

 2. نوساز گستر گفته:

  سلام آیا شما تعویض پنجره های قدیمی را با پنجره های طرح جدید یو پی وی سی انجام میدید اگر جواب مثبت هست با من در تماس باشید ۰۹۱۹۵۲۹۱۵۷۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
همین حالا پیام بدهید!
تماس