قیمت پنجره دو جداره کشویی

قیمت پنجره دو جداره کشویی-sayanwin.com

عمر یک ساختمان را از روی پنجره های آن می شناسند پس بهتر است، پنجره با کیفیت را انتخاب کنید. استفاده از پنجره های کشویی یکی از پر طرفدارترین انواع پنجره ها می باشد و بسیار مناسب برای فضاهای کوچک است. این نوع از پنجره ها دارای انواع مختلفی می باشند و نسبت به نوع و کیفیت پنجره قیمت آن مشخص می شود.

اگر می خواهید اطلاعاتی درمورد قیمت پنجره دو جداره کشویی کسب کنید تا پایان با ما همراه باشید.

مزیت پنجره دو جداره کشویی

مزیت پنجره دو جداره کشویی این است که استفاده آن آسانتر می باشد و برای مکان هایی که داری محیط کوچکتری هستند .
و فضا برای باز کردن پنجره کم می باشد بسیار مناسب است. استفاده از پنجره های دو جداره کشویی بسیار مناسب برای آشپزخانه می باشند و برای شهرهایی که دارای هوای بهتر و دور از آلودگی و گرد و غبار است این نوع از پنجره ها توصیه می شود. پنجره های کشویی این امکان را ندارند که از بالا به پایین حرکت کنند حرکت این نوع از پنجره ها برای باز و بسته کردن به سمت راست و چپ  می باشد.

معایب پنجره دو جداره کشویی

معایبی که این نوع از پنجره ها دارند این است که نسب به پنجره های که به صورت لولایی می باشند دارای قیمت بالاتری هستند.
و عایق بندی این نوع از پنجره ها ضعیف تر می باشد و همچنین استفاده از این نوع پنجره ها نسبت به پنجره های دیگر نیاز به نگهداری بیشتری دارد. عوامل مختلفی در قیمت پنجره دو جداره کشویی تاثیر دارد و ما می توانیم بر اساس بودجه ای که داریم نوع پنجره را انتخاب کنیم.

sayanwim.com
از جمله عواملی که در قیمت پنجره دوجداره کشویی تاثیر دارد می توان به ارتفاع و عرض پنجره، انواع پروفیل مصرفی نوع یراق و سایر عوامل اشاره کرد. علاوه بر عوامل بالا هزینه حمل و نقل و نصب نیز بر روی قیمت پنجره دو جداره کشویی تاثیر می گذارد.
اما برخی از شرکت های سازنده این نوع از پنجره ها برای پایین آمدن قیمت از مواد درجه یک استفاده نمی کنند و کیفیت این نوع از پنجره ها را پایین می آورند. ما خرید این نوع از پنجره ها را پیشنهاد نمی کنیم زیرا بعد از مدتی دچار آسیب و خرابی می شود و باید هزینه بیشتری را برای تعویض پنجره متحمل شویم.

با توجه به نوسانات قیمت ارز قیمت پنجره های دوجداره کشویی ثابت نمی باشد و با تغییر نرخ مواد به کار رفته در پنجره قیمت این پنجره ها نیز تغییر می کند. قیمت پنجره های دو جداره کشویی بدون داشتن اندازه امکان پذیر نمی باشد. زیرا قیمت پنجره ها به میزان پروفیل مصرفی بر اساس متر طول و مقدار شیشه ای که باید مصرف شود بستگی دارد.


خرید پنجره ترمال بریک دو جداره چگونه است؟

قیمت پنجره دو جداره کشویی با پنجره دو جداره لولایی

استفاده از یراق و پروفیل مصرفی در پنجره دو جداره کشویی از پنجره دو جداره لولایی گران تر می باشد. به همین دلیل قیمت پنجره دوجداره کشویی گران تر است. سازنده و متراژ پنجره کشویی از پنجره لولایی بیشتر است و این نیز به عنوان یک عامل دیگر در گران بودن پنجره های کشویی است.

عواملی که در قیمت پنجره دو جداره کشویی تاثیر می گذارد؟

  • پنجره دو جداره کشویی بسیار حساس می باشد و پایین بودن کیفیت باعث می شود.
    که این نوع از پنجره ها عایق صدا، گرما و سرما نباشد.
  • در صورتی که یراق به کار رفته در پنجره دوجداره کشویی از مواد درجه یک باشد در قیمت این پنجره تاثیر دارد.
  • نوع پروفیل کشویی نیز در قیمت پنجره دو جداره کشویی موثر است.

انواع پنجره دو جداره

پنجره کشویی در دو مدل تک ریل و دو ریل می باشد. استفاده از پنجره کشویی دو ریل امکان باز شدن پنجره از دو طرف وجود دارد.
اما پنجره تک ریل از یک سمت می توان پنجره را باز و بسته کرد. ساختار و طراحی پنجره تک ریل بهتر از پنجره دو ریل می باشد به همین دلیل قیمت پنجره دو جداره کشویی تک ریل گران تر است و همچنین پنجره دو جداره تک ریل عایق بهتری نسبت به پنجره دو جداره دو ریل در برابر صدا، گرما و سرما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس