قیمت یراق آلات UPVC

قیمت یراق آلات upvc-sayanwin.com

یکی از برترین و بهترین گزینه های انتخابی شما برای خرید پنجره هایی با کیفیت، قیمت مناسب و کارآیی بالا یراق آلات UPVC خواهد بود. به منظور خرید، شما میتوانید با کارشناسان Sayanwin تماس حاصل کنید وباتوجه به  راهنمایی آنان خریدی مطمعن داشته باشید. قیمت یراق آلات UPVC هم برای خریداران و هم برای فروشندگان حائزاهمیت است. تفاوت در قیمت ها به عواملی همچون، نوع و مدل یراق و برند یراق آلات بستگی دارد.
پس برای اینکه سردرگم نشوید بازهم بهترین وچاره سازترین راه حل مشورت با کارشناسان باتجربه و زبردست Sayanwin  است.

قیمت یراق آلات UPVC مدام درحال تغییر و نوسان است پس، شما باید درهمان روزی که میخواهید خرید خود را انجام دهید، استعلام بگیرید و قیمت دقیق را داشته باشید.

در ادامه قیمت برخی از یراق آلات بطور تقریبی برای شما عزیزان آورده شده اما همانطور که پیش تر اشاره کردیم برای آگاهی از قیمت دقیق تر حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 40 سانتی زاماک

60 سانتی زاماک

80  سانتی زاماک

sayanwim.com

شرحی مختصر درباره چیستی یراق آلات UPVC

به اتصالات و پیچ هایی که به منظور اتصال و نصب لنگه پنجره و قاب آن بکار برده میشود یراق آلات UPVC گویند. کاربرد این یراق ها بسیار مهم و حیاتی است. این یراق ها میتوانند به هنگام دست برد و سرقت به مکان مسکونی یا اداری ما، به هنگام خوردگی، اکسید شدن و درنهایت زنگ زدگی محافظ خوبی باشند. البته در صورتیکه از کیفیت بالایی برخوردار باشند. پس، کیفیت این یراق ها بسیار بسیار مهم و تاثیرگذار است.
یراق آلات متشکل از لولا و بقیه لوازم مربوطه به لولا، سیلندر، زبانه، اسپانیولت وسایرموارد میباشد. در ادامه توضیح مختصری درباره هریک از این اجزا خواهیم داد.

لولا: یکی از قسمت های اصلی و اساسی سازنده پنجره ها و درب ها لولا میباشد. در واقع لولا در قسمتی از پنجره و درب که به حرکت در می آیند قرار دارد. وزن این لولا ها هشتاد گرم است. اگر لولایی با کیفیت پایین و نامرغوب بکار رود منجر به شکستن میشود.

سیلندر: از اجزای مهم دیگر در ساخت یراق آلات UPVC سیلندرمیباشد. بهترین حالت سیلندر برای ساخت یراق ها، سیلندری است که از برنج و با روکشی آلومینیومی ساخته شده باشد.

اسپانیولت: سومین اجزای اساسی تشکیل دهنده یراق آلات UPVC اسپانیولت است.
اگر اسپانیولتی با کیفیت میخواهید باید در ساخت آن از آلیاژی مرغوب استفاده شود. کارآیی اسپانیولت ها در قفل ها میباشد.


قیمت پنجره دو جداره کشویی به چه عواملی بستگی دارد؟

سازنده این یراق ها کشورهایی چون، چین، ترکیه و آلمان میباشند اما ترتیب این کشورها براساس بهترین سازنده به چه صورت است؟

کشور آلمان به عنوان بهترین و برترین سازنده یراق آلات UPVC در صدر میباشد. یراق های تولیدی این کشور بسیار با کیفیت هستند. و اما دومین کشورسازنده برتر کدام است؟ شما حدس میزنید چین برتر است یا ترکیه؟ باید بدانید که دومین کشور سازنده برتر، ترکیه است.
ترکیه نیز مانند آلمان یراق های با کیفیت و مرغوبی تولید میکنند اما چین به نسبت آلمان و ترکیه یراق های بی کیفیتی تولید میکند.

مشخصه های یک یراق آلات UPVC مرغوب چیست؟

یکی از اصلی ترین مشخصات یراق مرغوب، بکار گیری یراقی است که بسیار محکم و مقاوم بوده قابلیت این را داشته باشد که بتواند وزن بسیار بالای پنجره دو جداره  را بدون اینکه تحت فشار قرار گیرد تحمل کند.

شرکت Sayanwin مجری فروش یراق آلات  UPVC مرغوب و باکیفیتی است که شما میتوانید با خرید از این شرکت از اصالت یراق ها اطمینان داشته و خریدی رضایت بخش داشته باشید.

شرکت Sayanwin از برترین و بنام ترین شرکت های فروش پنجره ها و درب های UPVC  میباشد. این شرکت قابلیت ارسال به سراسر ایران را داشته و شما در هرجایی از این کشور پهناور امکان خرید را خواهید داشت.

شرکت  Sayanwin  دارای تیمی متخصص و مجهز به دانشی به روز، مجهز به تجربه وآگاهی لازم در این زمینه میباشد. شما عزیزان میتوانید از خدمات مشاوره ای کادر تخصصی شرکت استفاده و بهره کافی راببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس