هندریل

هندریل

هندریل یکی از انواع پروفیل هایی می باشد که در ساخت درب و پنجره دوجداره از آن استفاده می شود و نمونه های آلومینیومی آن امروزه در بین همه فعالان این حوزه بسیار مرسوم تر می باشد. درواقع کار اصلی که از یک هندریل می توان انتظار داشت، بعنوان یک حفاظ و یا نگه دارنده در درب ها و یا پنجره هیا دوجداره می باشد. ابته در راهروهای ساختمان ها همانند برج های تجاری و مسکونی و یا عمارت ها و سایر مکان هایی که راهرو یا پله هایی در ارتفاعات دارند برای حفاظت و ایمنی از این پروفیل آلومینیومی استفاده می شود.

پرکاربرد ترین هندریلی که می توانید از آن برای راه پله ها استفاده کنید، همین هدریل آلومینیومی در فریم های شیشه ای می باشد. این فناوری می تواند بعنوان نگهدارنده و یا همان گیره شیشه ای کارایی داشته باشد.

 

هندریل شیشه ای دفنی

نرده هایی که به آنها هندریل گفته میشه می توانند از نمونه های شیشه ای دفنی باشند و این نوع از نرده ها در روش های گوناگونی برای ساختمان ها در راهروها قابل اجرا هستند.

سیستم دفنی که در این نوع از نرده های شیشه ای هندریلی بکار برده می شود از منحصر به فردترین این سیستم ها می باشد.

دفنی نامی می باشد که به لحاظ تکنولوژی ساخت این مدل بکار برده می شود. درواقع در این نمونه متعلقاتی که همراه این هندریل می باشد در کف زمین پروژه دفن می شود. در نتیجه بعد از آنکه شیشه نصب و راه اندازی شد، سطحی صاف و یکنواخت در این نمونه نگهدارنده شیشه ای دفنی، از طریق شیشه شفاف دیده می شود. سطح یکدستی که ایجاد می شود منجر به بزرگتر دیده شدن و در عین حال زیبا تر شدن فضاهای مکان و ساختمان شما می شود.

 

مزایایی که در انواع هندریل شیشه ای دفنی وجود دارد عبارتند از :

  • حذف المان هایی زائد
  • ایجاد یکنواختی و نظم
  • از نظر فیزیکی مقاومت بالایی در برخورد با ضربه های سنگین و یا ارتعاشات بالا دارد.
  • در محل تلاقی و اتصال کف با شیشه آب بندی کاملی دارد.
  • عوض کردن شیشه ها به آسانی و سادگی انجام می شود.

 

زمان اجرای هندریل شیشه ای دفنی چه موقع است ؟

زمان اجرایی کردن این نگهدارنده دارای یک زمان شروع و یک زمان پایان کار می باشد که می بایست حتما قبل از آنکه کف سازی در پروژه ها صورت بگیرد ، نصب هندریل دفنی شیشه ای آغاز و تا قبل از آنکه کف سازی به پایان برسد نصب شیشه های هندریل دفنی ادامه خواهد داشت.

اجرایی که برای این هندریلها صورت می گیرد حتما مستلزم رعایت اصول استاندارد در کنار هماهنگی دقت در بین گروه نصاب می باشد.

آنچه که می تواند کیفیت اجرای شما را ضعیف و خدشه دار کند استفاده از یراق آلات بی کیفیت و همچنین بکار گیری نیروی بی تجربه که سطح زیر سازی ناشاقول را بدون دقت انجام می دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *