خرید پنجره ترمال بریک

خرید پنجره ترمال بریک-sayanwin.com

خرید پنجره ترمال بریک چگونه است؟

خرید پنجره ترمال بریک از اتلاف انرژی درها و پنجره های آلومینیومی جلوگیری می کند. این قطعه سخت  پلی آمید نامیده می شود، که توسط یک چرخ خیاطی  به صورت حرارتی دوخته می شود. لاستیک پلی آمید دارای مقاومت حرارتی بسیار بالا (تا 220 درجه سانتی گراد) است. همچنین لایه پلی آمید مورد استفاده در درها و پنجره های آلومینیومی، ترمال بریک امکان ایجاد پروفیل آلومینیومی دو رنگ را برای زیبایی بیشتر فراهم می کند.

خرید پنجره ترمال بریک-sayanwin.com

خرید پنجره ترمال بریک دو جداره چگونه است؟

خرید پنجره ترمال بریک، با مشاوره و کارشناسی مجموعه سایان وین با بهترین کیفیت و قیمت مناسب. این روش به ما این امکان را می دهد که رنگ داخل محل استفاده را متفاوت از رنگ نمای سطح بیرونی قرار دهیم. عایق 100٪ فضای داخلی ساختمان از دیگر ویژگی های این محصول است. قابل ذکر است که ترمال بریک همزمان با زیبایی و ظرافت دارای تمام قابلیت های پنجره های PVC می باشد. لازم به ذکر است که پنجره های آلومینیومی معمولی در برابر عناصر جوی مقاوم هستند اما از آنجا که آلومینیوم رسانای خوبی است باعث اتلاف انرژی می شود. از اینرو ، پنجره ترمال بریک تولید و وارد بازار شد. خاصیت بارز این محصول این است که دارای یک لایه پلاستیکی در قاب داخحلی و خارجی است و همین پلاستیک بهترین عایق برای اتلاف انرژی است. واژه ترمال بریک به معنای شکست حرارتی است. این پنجره ها دارای عایق حرارتی هستند.


قیمت درب و پنجره دوجداره چگونه تعیین میشود؟

انواع درب و پنجره آلومینیومی

 • آلومینیوم معمولی
 • ترمال بریک آلومینیوم
 • چوب ALU

آنها می توانند 25 درصد از انرژی مورد نیاز برای گرمایش خانه و همچنین 50 درصد از انرژی مورد نیاز برای تهویه آن را هدر دهند.

sayanwim.com

مزایای خرید پنجره ترمال بریک

به طور کلی  مزایای خرید پنجره ترمال بریک را می توان به شرح زیر ذکر کرد:

 • ضد آب
 • عایق کاری
 • عایق صدا
 • غیر قابل اشتعال
 • سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت
 • در مقابل آلودگی آب و هوا مقاوم است
 • مقاوم در برابر فشار باد در هنگام نور
 • زیبایی فوق العاده، تنوع رنگ بسیار زیاد و سفارشی
 • سبک فوق العاده
 • مصون از سرقت و زلزله
 • مقاوم در برابر تغییر رنگ ناشی از عوامل محیطی مانند نور خورشید، باران، آب و هوا

 

خرید پنجره ترمال بریک موجب کاهش 38 درصدی اتلاف انرژی حرارتی در فصل سرد و 32 درصدی کاهش اتلاف انرژی سردخانه در فصل گرم، 28 درصدی کاهش مصرف سوخت می شود.

خرید پنجره ترمال بریک، با اتکا به چندین اتصال مشترک، به ویژه اتصالات پیچ و میخ و همچنین مشت زدن با استفاده از قطعات آلومینیومی جامد، قدرت اتصال بسیار بالا است. اتصالات مستقیما به فلز آلومینیوم متصل می شوند.

رنگ های پودری الکترواستاتیک با تنوع فوق العاده بیش از 250 رنگ مختلف را در اختیار مصرف کنندگان پروفیل آلومینیوم قرار می دهند که در کوره سخت شده و ضربه ای و ریخته گری هستند. علاوه بر این، تنوع و زیبایی سیستم پوشش و رنگ آمیزی دیگر، یعنی آنودایز فقط برای پروفیل های آلومینیومی قابل انجام است. پروفیل های آلومینیومی با رنگ های چاپ شده و سختی در کوره دوام و زیبایی بالایی دارد زیرا با افزایش تعداد شیشه های موجود لازم است به نحوی از وزن ساختمان کاسته شود و بنابراین در این دسته، آلومینیوم به نظر می رسد فلز مناسبی باشد. همچنین استفاده از عایق ها در پرده ها در فصول سرد ، اتلاف انرژی، به ویژه در شب، محدود می شود.

 

کاهش معایب درب و پنجره های آلومینیومی با گذشت زمان

درب ها و پنجره های آلومینیومی مانند هر فناوری جدیدی که می خواهد معایب مدل های قبلی خود را کاهش دهد دارای معایب خاص خود است که به مرور اصلاح و کامل می شود. درها و پنجره های آلومینیومی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
پنجره ترمال بریک جدید، مشکل تبادل حرارت زیاد بین فضای داخلی و خارجی ساختمان حل کرد و درب ها و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک عملا وارد حوزه درب و پنجره های آلومینیومی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس