درب های آلومینیومی

درب های آلومینیومی

درب های آلومینیومی – ویژگی درب های آلومینیومی چیست؟ مزایای درب های آلومینیومی چیست؟ انواع درب های آلومینیومی چیست؟

امروزه درب ها و پنجره های آلومینیومی در بین مشتریان رایج شده است. فلز آلومینیوم دارای خواص زیبایی، دوام بالا، رنگ پذیری و بسیاری خواص دیگر است. امروزه محبوب ترین گزینه ها یا روکش طبیعی آنودایز شده (نقره ای) و رنگ های استاندارد با روکش پودری است یعنی سفید، برنز، خاکستری تیره، سیاه و نقره جدید. فراتر از اینها، برای مقادیر کافی شما می توانید قاب درب های خود را تقریبا با هر رنگی که دوست دارید می توانید متناسب با سبک مورد نظرتان پودر کنید. درب های آلومینیومی و شیشه ای که از طرف صاحبان خانه و معماران به طور یکسان انتخاب شده است، مزایای منحصر به فرد بی شماری را ارائه می دهد و برای پول ارزش بالایی دارد. درب ها و پنجره های آلومینیومی محکم و با دوام هستند. طیف کاملی از انواع مختلف شیشه های مورد استفاده را ارائه می دهند. استفاده از آنها موجباز صرفه جویی در انرژی می شود.

ویژگی درب های آلومینیومی

ویژگی ها و مزایای درب های آلومینیومی

نگهداری و بهره برداری آسان

موجود در رنگ آنودایز شده، یا در طیف وسیعی از رنگ های روکش دار پودری.

دارای طیف گسترده ای از گزینه های شیشه ای با ویژگی ها، ضخامت ها و رنگ های مختلف.

در اندازه های سفارشی تا اندازه های بسیار بزرگ موجود هستند.

انواع سبک های نوآورانه از جمله درهای تاشو، کشویی و چرخشی وجود دارد.

دارای عملکرد بالا و عمر طولانی هستند.

مقاوم در برابر خوردگی و سایر اثرات مضر محیط زیست هستند.

به خوبی در برابر صدا و هوای نامناسب عایق بندی شده اند.

در صورت نیاز اکثر سیستم های پنجره آلومینیومی قابل تعمیر هستند.

آنها می توانند ویژگی های امنیتی مختلفی داشته باشند مانند مقاوم در برابر سارق، مقاوم در برابر آتش و مقاوم در برابر گلوله.

 

انواع درب های آلومینیومی

درهای کشویی آلومینیومی (درهای حیاط)

اگر به دنبال راهی مقرون به صرفه برای به حداکثر رساندن دید خود در خارج از محل زندگی یا محل کار خود هستید درب های کشویی که معمولا درهای حیاط نیز نامیده می شوند یک راه حل عالی هستند. آنها به طور خودکار هر فضایی را دگرگون می کنند. آنها بر روی غلتک های قابل تنظیم و کشویی روان کار می کنند و کاملا مناسب آب و هوا هستند. این درب های در دو یا سه پانل با یک پانل همیشه ثابت موجود هستند.

درب های تاشو-انباشته

درب های تاشو با چیدمان مختلف نام های مختلفی دارند: درب های تاشو، درب های روی هم، درب های کشویی تاشو. این درب های نو و مدرن به شما اجازه می دهد دهانه های فوق العاده بزرگی ایجاد کنید و فضای باز را وارد کنید. آنها به طور همزمان می لغزند و از راه خارج می شوند تا حیاط شما کاملا باز شود! این درب ها دارای چندین پانل بین 3 تا 10 پانل بسته به عرض کل دهانه هستند که هنگام باز شدن روی هم تا می شوند و همه آنها مرتب و فشرده روی هم قرار می گیرند.

درب های آلومینیومی لولایی

درب های لولایی جزء استانداردترین نوع درب هایی هستند که به چپ یا راست به چفت درب متصل شده و به آنها اجازه می دهد تا به داخل یا خارج باز شوند. اما فقط از یک طرف باز یا بسته می شوند نه از هر دو جهت. اگر به دنبال درب هایی هستید که هم به سمت داخل و هم به سمت بیرون باز شوند، درهای تاب دار گزینه خوبی هستند. درب های لولایی را می توان به صورت تک در یا دو در تولید کرد. قاب بیرونی از آلومینیوم اکسترود شده محکم ساخته شده است. در حالی که قسمت مرکزی را می توان با روکش شیشه ای یا آلومینیومی نصب کرد. این درب ها همچنین می توانند به سبک شیشه ای ساخته شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس
Open chat
همین حالا پیام بدهید!