درب Bifold چیست

درب Bifold

درب Bifold یا درب کشویی تاشو یک جایگزین جذاب تر ، محکم تر و بی نظیر یک درب دوجداره است که از مرکز باز می شود و با یک حرکت سریع به آنچه در پشت درب است ، منظره ای کامل و دسترسی کامل می دهد.

پنجره دوجداره را می توانید در داخل یا خارج از منزل خود ، به عنوان دروازه باغ خود نصب کنید ، یا حتی به عنوان راهی برای تقسیم یک اتاق بزرگتر  استفاده کنید. بنابراین از نظر انعطاف پذیری ، جایگزین بهتری وجود ندارد!

درب Bifold چیست؟

همچنین به عنوان درب های کشویی تاشو ، درب های تاشو یا تقسیم کننده اتاق شناخته می شود ، و یا درب های دو برابر به اصطلاح شناخته می شوند زیرا می توانند داخل یا خارج شوند تا فضای باز شود.

درب Bifold معمولاً با پانل های شیشه ای بزرگی لعاب می گیرند که اجازه می دهد تا نور زیادی در آن استفاده شود. در درهای تاشو ، درب به خودی خود باز می شود، در حالی که پانل های آن تاشو می شوند و در مقابل دیوار پشته می شوند تا از فضای هر چه بیشتر استفاده کنند.

این درب ها می توانند داخلی یا خارجی باشند، از درهای داخلی دارای دوجداره داخلی که به طور کلی برای پوشش فضاهای کوچکتر مانند اتاق های رختشویی یا کمد و درب های دوجداره بیرونی استفاده می شود که عموماً برای اتصال داخل خانه به بیرون استفاده می شود.

درهای بیفولد در انواع مختلفی از قبیل چوب، upvc و آلومینیوم موجود است. درهای چوبی تخته ای از نظر زیبایی بسیار مطبوع هستند و درهای دوجداره آلومینیومی یک انتخاب محبوب برای صاحب خانه مدرن است. بسیاری از گزینه های رنگ موجود را نیز پیدا خواهید کرد.

بیشتر درب های بیفولد بین هر دو پانل وجود خواهند داشت که همگی با لولا وصل شده و به مسیر غلتک در قسمت بالای یا پایین درب (یا هر دو) وصل می شوند. کارکرد آن ها به طرز قابل ملاحظه ای آسان است .

مزایای درب Bifold

هر دو درب داخلی و خارجی دارای یک انعطاف پذیری قابل توجه هستند و می توانند تقریباً مطابق با هر نیاز سفارشی سازی شوند. آن ها برای اتصال اتاق های نشیمن ، آشپزخانه ها ، اتاق های غذاخوری و موارد دیگر ایده آل هستند و واقعاً می توانند خانه شما را از هم متمایز کنند ، به خصوص اگر می خواهید تنظیمات کمتری را انتخاب کنید.

انعطاف پذیری همچنین برای درهای داخلی و بیرونی دوجداره ، یک مزیت محسوب می شود ، زیرا شما انواع مختلفی از مواد را برای انتخاب خود دارید (به عنوان مثال آلومینیوم یا چوب) ، و همچنین سبک ها ، بافت ها ، رنگ ها  و شکل های مختلف. با این حال، مزایای خاصی وجود دارد که مخصوص درب های بیرونی یا داخلی است. آن ها همچنین به راحتی فریبنده هستند و تمیز کردن آن ها بسیار آسان است .

در هر صورت، مجموعه ای از درب های تاشو واقعاً میزان نور طبیعی اتاق شما را به حداکثر می رساند.

امنیت همچنین یک مزیت مهم است، زیرا درهای بیرونی bifold دارای سیستم قفل کردن هستند که به جای آنکه به سادگی در یک نقطه قرار داشته باشد، روی نقاط مختلف مسیر کشویی پخش شده است.

داخلی – درهای دو طرفه در هنگام باز بودن فضای بسیار کمی را اشغال می کنند ، که این امر باعث می شود آن ها گزینه مناسبی برای فضاهای داخلی کوچکتر مانند اتاق های رختشویی یا آشپزخانه باشند. دلیل این امر این است که آن ها خود را به عقب برگردانند ، بنابراین فضای کمتری را نسبت به درهای فرانسوی یا درهای کشویی معمولی بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس