قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی- sayanwin.com


امروزه در هنگام ساخت و ساز بیشتر از پنجره های دوجداره استفاده می شود. پنجره ها یکی از عوامل نشان دهنده عمر ساختمان می باشند. پنجره دو جداره آلومینیومی گرما و سرما و همچنین صدا را انتقال نمی دهد به همین دلیل طرفداران بسیاری دارد پنجره های دو جداره انواع مختلفی دارد و شما می توانید نسبت به میزان بودجه خود اقدام به خرید این پنجره ها کنید. اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی کسب کنید تا پایان با ما همراه باشید.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی- sayanwin.com


برای مشاهده انواع پنجره دوجداره:

عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

پنجره دوجداره انواع مختلفی دارد و در قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی عوامل مختلفی تاثیر گذار می باشد که به شرح زیر می باشد:

 • شیشه پنجره دو جداره
 • هزینه حمل و نقل و نصب پنجره
 • انواع مدل پنجره دو جداره
 • ارتفاع و عرض پنجره
 • نوع یراق پنجره

در هنگام خرید پنجره دو جداره با کیفیت ترین و بهترین پنجره را انتخاب کنید. بین پنجره دو جداره معمولی و پنجره دو جداره با کیفیت، که گرما و سرما را عبور نمی دهد پنجره با کیفیت را انتخاب کنید و پرداخت هزینه بیشتر ارزش این انتخاب را دارد زیرا پنجره مانند سایر وسایل نیست که بعد از یک مدت آن را تعویض کنیم و مدت طولانی از آن استفاده می شود.

sayanwim.com

پنجره دوجداره ترمال بریک

ترمال به معنی حرارت  و بریک نیز به معنی شکننده است. پنجره های دو جداره خود عایق گرما و سرما می باشد اما زمانی که پلی آمید در بین پروفیل قرار می گیرد، ارتباط جدار بیرونی و داخلی از همدیگر قطع می شود و پنجره ترمال بریک می شود.

قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک به دلیل عایق بودن نسبت به پنجره های دو جداره قیمت بسیار بالاتری دارند و گاهی تفاوت قیمت آن ها دو برابر می باشد.

مقایسه پنجره آلومینیومی و upvc

 • قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی بیشتر از upvc می باشد.
 • پنجره دو جداره آلومینیومی دارای زیبایی بیشتری است.
 • توصیه می شود برای پنجره هایی که بزرگ و پنجره هایی که دارای وزن بیشتری می باشند از پنجره آلومینیومی استفاده کنید زیرا این پنجره ها نسبت به پنجره upvc مقاوم تر می باشند.


قیمت پنجره دوجداره کشویی چگونه محاسبه میشود؟

محاسبه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی می توان از نرم افزارهایی مانند نوین طراح، وین سافت و سایر نرم افزار ها استفاده کرد. این نرم افزارها به این صورت کار می کنند که عرض و طول پنجره دو جداره را می دهیم و طرح آن را انتخاب می کنیم بعد از تمام شدن طرح انتخابی قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی را به ما می دهد. امروزه با بالا رفتن قیمت ارز پنجره ها دارای قیمت ثابتی نمی باشند و این پنجره ها توسط شرکت های زیادی با برند های متنوعی ساخته می شوند که با توجه به کیفیت پنجره و شرکتی که این نوع پنجره ها را تولید می کنند دارای قیمت های متفاوتی می باشد. در محاسبه قیمت پنجره دو جداره آلومینیومی فاکتورها و پارامترهای متعددی نقش دارند و به همین دلیل نمی توان تنها بر اساس وزن یا متراژ پنجره آنها را قیمت گذاری کرد. به طوریکه دو پنجره با وزن و ابعاد یکسان با قیمت های متفاوتی به فروش میرسند و این مساله باعث ایجاد ابهام در ذهن مشتری میشود. از مهم ترین پارامترهای تاثیرگذار در محاسبه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • قیمت پنجره آلومینیومی تک جداره

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که به شدت می تواند در کیفیت، درجه عایق بودن و همچنین قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی موثر باشد، تعداد جداره های آنها است. در حالت کلی قیمت پنجره آلومینیومی تک جداره به دلیل استفاده از یک لایه شیشه ارزان تر از مدل های دوجداره می باشد. در پنجره های تک جداره که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار میگرفتند، تنها یک لایه شیشه سکوریت یا لمینت استفاده میشود و درجه عایق بودن آن در سطح پایینی قرار دارد. در پروژه هایی که با کمبود بودجه مواجه هستند، با خرید این مدل پنجره می توانند هزینه ها را تا حد مطلوبی کاهش دهند.

 

قیمت-پنجره-دوجداره-آلومینیومی-sayanwin.com

 • قیمت پنجره آلومینیومی دوجداره

از بهترین انواع پنجره های آلومینیومی می توان به مدل های دوجداره اشاره کرد که عایق دما و صوت هستند. در ساختار این پنجره ها از دو لایه شیشه سکوریت یا لمینت استفاده شده و به همین دلیل می توان براحتی تفاوت قیمت را در آنها نسبت به تک جداره ها مشاهده کرد. علاوه بر شیشه، از نوعی گاز به نام آرگان نیز در این پنجره ها استفاده میشود و می تواند قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی را تحت تاثیر قرار دهد.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در مدل های مختلف

علاوه بر شیشه های به کار رفته در این پنجره ها، مدل باز و بسته شدن آنها نیز به شدت بر قیمت ها اثرگذار هستند. پنجره های دوجداره آلومینیومی در مدل های متنوعی ارائه میشوند و بر همین اساس ابعاد و یراق آلات و نحوه تولیدشان متفاوت بوده در نتیجه با قیمت های متفاوتی ارائه میشوند. در ادامه تفاوت قیمت در چند مدل را بررسی می کنیم.


دلایل استفاده از پنجره یو پی وی سی چیست؟

قیمت پنجره دوجداره آلومینومی با شیشه مات

علاوه بر سکوریت و لمینت، سایر شیشه های دکوراتیو نیز در این پنجره ها قابل استفاده هستند و هر یک دارای قیمت های متفاوتی می باشند. البته لازم به ذکر است، نوع شیشه های مات نیز در قیمت ها تاثیرگذار هستند و تمام آنها نرخ یکسانی ندارند. به عنوان مثال، شیشه های سندبلاست یا مات که پایه اصلی آنها لمینت باشد، قیمت بالاتری نسبت به مدل های تولید شده از سکوریت دارند.

علاوه بر این، رنگ شیشه نیز می تواند بر قیمت اثرگذار باشد. برخی از شیشه های دکوراتیو با تکنیک هایی مانند اسیدشویی و غیره طرح دار و رنگ آمیزی میشوند و در پنجره قابل استفاده هستند.

قیمت-پنجره-دوجداره-آلومینیومی-sayanwin.com

خرید پنجره های دوجداره آلومینیومی

شما می توانید برای خرید این نوع پنجره ها به صورت حضوری به شرکت های سازنده مراجعه کرده و اقدام به خرید کنید و کارشناسان متخصص در این زمینه می توانند شما را برای انتخاب بهترین و با کیفیت ترین پنجره راهنمایی کنند. همچنین می توانید به صورت اینترنتی از طریق سایت شرکت ها اقدام به خرید کنید و با کارشناسان شرکت برای مشاوره تماس برقرار نمایید.


اگر قصد خرید پنجره دوجداره هافمن از نمایندگی معتبر در تهران را دارید:

مزایای استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومی

 • در برابر نور خورشید تغییر رنگ نمی دهد.
 • استفاده از این پنجره ها برای شهرهایی که دارای گرد وغبار زیاد هست، بسیار مناسب می باشد زیرا این پنجره ها از ورود گرد و خاک جلوگیری می کنند.
 • باعث کاهش مصرف انرژی می شود زیرا عایق سرما و گرما است.
 • قیمت این پنجره ها مقرون به صرفه می باشد.
 • در برابر تغییر شرایط آب و هوایی تغییر حالت نمی دهد.
 • نصب این نوع از پنجره ها به راحتی و ساده می باشد.
 • این نوع از پنجره ها در هر طرحی که بخواهید ساخته می شود.
 • امکان شست و شو این نوع از پنجره ها وجود دارد.

کلام آخر

پیشنهاد می کنیم نسبت به میزان بودجه ای که دارید با کیفیت ترین و بهترین انتخاب را داشته باشید زیرا پنجره نمای یک ساختمان می باشد و زیبایی ساختمان را دو چندان می کند.


سوالات متداول قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی به چه عواملی بستگی دارد؟

 • شیشه پنجره دو جداره
 • هزینه حمل و نقل و نصب پنجره
 • انواع مدل پنجره دو جداره
 • ارتفاع و عرض پنجره
 • نوع یراق پنجره

برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی از چه نرم افزار هایی استفاده میشود؟

برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی می توان از نرم افزارهایی مانند نوین طراح، وین سافت و سایر نرم افزار ها استفاده کرد. این نرم افزارها به این صورت کار می کنند که عرض و طول پنجره دو جداره را می دهیم و طرح آن را انتخاب می کنیم بعد از تمام شدن طرح انتخابی قیمت پنجره دو جداره آلومینیومی را به ما می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس