قیمت پنجره دوجداره ویستابست

قیمت پنجره دوجداره ویستابست

قیمت پنجره دوجداره ویستابست بسته به محل خرید شما، ویژگی های ظاهری ، اندازه ی آن و … متعدد می باشد. در واقع نمی توان قیمت دقیقی برای پنجره دوجداره ویستابست عنوان کرد تا زمانی که نوع پروفیل استفاده شده در آن و موارد دیگر معلوم شود و براساس آن ها قیمت نهایی اعلام گردد. اما مراکز متعددی هستند که این پنجره ها را خود تولید می کنند و با خرید مستقیم از آن ها می توانید این محصولات را با قیمت های کم تری تهیه نمایید. در ادامه در خصوص عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره های دوجداره ویستابست و مزایای این نمونه از پنجره ها بیش تر سخن می گوییم.

محاسبه قیمت پنجره دوجداره ویستا بست به چه صورت است؟

محاسبه ی قیمت پنجره ی دوجداره ویستابست بر اساس فاکتور های هر یک از پنجره ها می باشد. این پنجره ها ممکن است در شکل های مختلفی ساخته شوند. هر چه شکل ظاهری آن ها پیچیده تر باشد پس طبیعتا قیمت تمام شده ی این محصولات بالاتر خواهد بود. از طرفی یکی از مواردی که در محاسبه ی قیمت این پنجره ها تاثیر گذار است نوع پروفیل به کار رفته در تولید این پنجره هاست. پروفیل استفاده شده در ساخت پنجره های ویستابست از نمونه های ویستابست سری ۶۰ و ۷۰ می باشد. علاوه بر موارد بیان شده نوع یراق آلات به کار رفته در آن در محاسبه ی قیمت آن در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر است پنجره های دوجداره نسبت به پنجره های معمولی علاوه بر دوام بالاتر، قیمت بالاتری هم دارند که بایستی در هنگام خرید در نظر گرفته شوند.

بیشتر بخوانید: پنجره دو جداره

قیمت پنجره دوجداره ویستابست

عوامل موثر بر قیمت پنجره ی دوجداره ویستابست چیست؟

در بخش قبل تا حدودی شما را با عوامل تاثیر گذار بر قیمت پنجره های دوجداره ویستابست آشنا کردیم. در زیر می خواهیم این عوامل را به طور کامل تر شرح دهیم:

  • اولین عامل تاثیر گذار بر قیمت تمامی پنجره ها و هم چنین نمونه های شرکت ویستابست، نوع شیشه ی به کار رفته در آن هاست. طبیعتا پنجره های دوجداره قیمت بالاتری دارند و برای تهیه ی آن ها مجبور به پرداخت هزینه ی بیشتری خواهید بود.
  • دومین مورد تاثیر گذار تعداد پنجره هاست که هر چه تعداد بیشتری داشته باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود.
  • سومین مورد پروفیل به کار رفته در قاب دور پنجره های ویستابست است. این پروفیل ها در سری های مختلف تولید می گردند و برای پنجره های متفاوت از پروفیل های متفاوتی استفاده می شود. این مورد را می توان از مهم ترین عوامل تاثیر گذار دانست.
  • از جمله عوامل دیگر شکل ظاهری پنجره های سفارشی شما می باشد. اگر پنجره هایی که می خواهید بخرید شکل های ساده تری داشته باشند هم چون مربع و مستطیل و در اندازه های استاندارد باشند ، طبیعتا قیمت ارزان تری خواهند داشت.
  • ابعاد و اندازه های پنجره های ویستابست در قیمت خرید این پنجره ها تاثیر گذار است. اگر پنجره های سفارشی شما اندازه ی بزرگ تری داشته باشند پس از ابعاد و متریال های بیشتری برای شیشه ، یراق آلات ، پروفیل و … استفاده شده است و طبیعتا در قیمت آن ها تاثیر گذار است.
  • نوع یراق آلات به کار رفته و تعداد حفره های پروفیل از دیگر مواردی است که بر قیمت آن تاثیرگذار است و می تواند این قیمت را کم یا زیاد کند.

بیشتر بخوانید: پنجره هافمن

بهترین قیمت پنجره دوجداره ویستابست در تهران

قیمت پنجره های ویستابست بسته به مراکز فروش این محصولات می تواند متفاوت باشد. اما اگر به دنبال مناسب ترین و بهترین قیمت از پنجره های ویستابست در تهران هستید می توانید به فروشگاه سایان وین مراجعه نمایید.

مزایای پنجره دوجداره ویستابست چیست؟

این پنجره ها از بهترین پروفیل ها تولید می شوند و به همین دلیل دوام و استحکام بالایی دارند و تا سالیان سال می توانند برای شما کار کنند. علاوه بر آن به دلیل دوجداره بودن آن ها عایق مناسبی برای سروصدا یا سردی و گرمی هوا هستند. نسبت به کیفیت آن ها قیمت مناسبی دارند و به دلیل پرطرفدار بودنشان در تمامی کشور در دسترس هستند. از طرفی نصب آن ها بسیار راحت است و در کوتاهترین زمان انجام می پذیرد.

آیا نوع یراق آلات بر روی قیمت پنجره ویستابست تاثیر می گذارد؟

یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پنجره های دوجداره ویستابست نوع یراق آلات به کار رفته در آن است که در بخش های قبل به طور کامل بررسی کردیم. نمونه های مختلف آن می تواند ۳ چمبر، ۵ چمبر، کشویی و … باشد که در قیمت آن تاثیر می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس
Open chat
همین حالا پیام بدهید!