قیمت پنجره دوجداره ویستابست

قیمت پنجره دوجداره ویستابست-sayanwin.com


ظاهر، شکل و ابعاد پنجره در قیمت تاثیرگزار است و براساس آن ها قیمت نهایی اعلام گردد. اما مراکز متعددی هستند که این پنجره ها را خود تولید می کنند و با خرید مستقیم از آن ها می توانید این محصولات را با قیمت های کم تری تهیه نمایید. در ادامه در خصوص عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره ویستا بست و مزایای این نمونه از پنجره ها بیش تر سخن می گوییم.

 

پنجره ویستا بست-sayanwin.com

انواع پنجره ویستا بست

به دلیل تنوع بالا در پروفیل های این برند، انواع پنجره ویستا بست نیز متنوع هستند. بر اساس نحوه باز و بسته شدن و ساختار کلی این سازه ها می توان انواع پنجره ویستابست را به صورت زیر دسته بندی کرد:

پنجره دوجداره کشویی ویستابست

پنجره دوجداره کشویی ویستابست یکی از پرفروش ترین محصولات این برند است که با پروفیل های سری کشویی تولید میشوند. این پنجره ها در انواع مختلف تک اسلاید و دو اسلاید ارائه شده و بر اساس شرایط محیط امکان نصب کتیبه را نیز دارا هستند. از مهم ترین مزایای پنجره کشویی ویستابست می توان به اشغال فضای بسیار کم اشاره کرد و به همین دلیل برای آپارتمان های کوچک کاربرد زیادی پیدا کرده اند.

پروفیل های به کار رفته در این پنجره ها شرایطی را فراهم می کنند تا انواع شیشه های دو و سه جداره براحتی بر روی آنها قابل نصب باشند.


چرا خرید از نمایندگی پنجره دوجداره هافمن بهتر است؟

پنجره لولایی ویستابست

از دیگر  انواع پنجره های این برند می توان به پنجره لولایی اشاره کرد. پنجره های لولایی اگر به داخل باز و بسته شوند فضای زیادی را اشغال می کنند. این مدل پنجره دوجداره ویستابست را می توان در انواع مدل های تک حالته و دو حالته اجرا کرد. مدل های تک حالته فقط در جهت جلو باز و بسته میشود و در مدل دو حالته می توان تایل بازشونده را در جهت بالا به پایین نیز حرکت داد.

 

sayanwim.com

پروفیل پنجره ویستا بست

ویستابست مجموعه گسترده ای از انواع درب و پنجره دوجداره را تولید نموده و به همین دلیل پروفیل های گوناگونی را طراحی کرده است. از پرکاربردترین انواع پروفیل پنجره ویستا بست می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 

 • پروفیل سری سه چمبر: پروفیل های سری سه چمبر دارای ضخامت دیواره 3 میلیمتری و عرض 60 میلیمتری بوده و بیش از 25 زیرمجموعه دارد. این پروفیل ها به گونه ای طراحی شده اند که امکان تعویض پنجره قدیمی و جایگزینی با پنجره جدید را بدون تخریب فراهم نموده اند.

 

 • پروفیل سری پنج چمبر: طراحی این پروفیل ها به گونه ایست که پنج محفظه آن مانع بزرگی در برابر اتلاف انرژی بوده و هزینه های ساختمان را تا حد زیادی کاهش می دهند. عرض این سری از پروفیل ها 70 میلیمتر و ضخامت دیواره های آن 3 میلیمتر است. پروفیل های سری پنج چمبر دارای 14 زیرمجموعه بوده و برای درب و پنجره در ساختمان های مرتفع کاربرد دارند.

 

 • پروفیل سری چهار چمبر: پروفیل های چهار چمبر این مجموعه با نام وینابست شناخته شده اند و در 5 سطح مقطع تولید میشوند. عرض پروفیل های سری چهار چمبر 40 میلیمتر در نظر گرفته میشود.

 

 • پروفیل سری کشویی: از کاربردی ترین محصولات ویستابست می توان به پروفیل های سری کشویی اشاره کرد. این پروفیل ها با ضخامت 3 میلیمتر گزینه مناسبی برای ساخت پنجره های کشویی در محیط هایی با محدودیت در متراژ به شمار می روند.

 

 • فریم بازسازی: این نوع پروفیل برای تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب استفاده میشود. برای استفاده از این قطعه پنجره قدیمی برش خورده و فریم بازسازی به جای آن قرار میگیرد.

 

 • مولیون استاتیک: به منظور افزایش مقاومت پنجره در برابر وزش بادهای شدید در ساختمان های مرتفع و برج ها، این محصول ویستابست توصیه میشود. درون این پروفیل ها امکان قرارگیری گالوالنیزه های مقاوم با ضخامت بالا وجود دارد و منجر به افزایش کیفیت پنجره و طول عمر بالای آن میشود.

 

محاسبه قیمت پنجره دوجداره ویستا بست به چه صورت است؟

محاسبه ی قیمت پنجره دوجداره ویستابست بر اساس فاکتور های هر یک از پنجره ها می باشد. پروفیل یک عامل دیگر در تعیین قیمت پنجره می باشد. پروفیل 60 و 70 در ساخت پنجره ویستابست استفاده می شود. نوع یراق آلات به کار رفته در آن در محاسبه ی قیمت آن در نظر گرفته می شود.

پنجره ویستا بست-sayanwin.com

عوامل موثر بر قیمت پنجره ی دوجداره ویستا بست چیست؟

در بخش قبل تا حدودی شما را با عوامل تاثیر گذار بر قیمت پنجره دوجداره ویستا بست آشنا کردیم. در زیر می خواهیم این عوامل را به طور کامل تر شرح دهیم:

 • عامل تاثیر گذار بر قیمت تمامی پنجره ها و هم چنین نمونه های شرکت ویستابست، نوع شیشه ی به کار رفته در آن هاست.
  طبیعتا پنجره های دوجداره قیمت بالاتری دارند و برای تهیه ی آن ها مجبور به پرداخت هزینه ی بیشتری خواهید بود.
 • دومین مورد تاثیر گذار تعداد پنجره هاست که هر چه تعداد بیشتری داشته باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود.
 •  پروفیل به کار رفته در قاب دور پنجره ویستا بست است. این پروفیل ها در سری های مختلف تولید می گردند و برای پنجره های متفاوت از پروفیل های متفاوتی استفاده می شود. این مورد را می توان از مهم ترین عوامل تاثیر گذار دانست.
 • از جمله عوامل دیگر شکل ظاهری پنجره های سفارشی شما می باشد. اگر پنجره هایی که می خواهید بخرید شکل های ساده تری داشته باشند هم چون مربع و مستطیل و در اندازه های استاندارد باشند ، طبیعتا قیمت ارزان تری خواهند داشت.
 • ابعاد و اندازه های پنجره های ویستابست در قیمت خرید این پنجره ها تاثیر گذار است. اگر پنجره های سفارشی شما اندازه ی بزرگ تری داشته باشند پس از ابعاد و متریال های بیشتری برای شیشه ، یراق آلات ، پروفیل و …
 • نوع یراق آلات به کار رفته و تعداد حفره های پروفیل از دیگر مواردی است که بر قیمت آن تاثیرگذار است و می تواند این قیمت را کم یا زیاد کند.

بهترین قیمت پنجره دوجداره ویستابست در تهران

برای خرید درب و پنجره ویستابست تهران بهترین انتخاب نمایندگی های این برند است. سایان وین یکی از نمایندگی های این مجموعه محسوب شده و تمام انواع پنجره دوجداره ویستا بست را با قیمت درب کارخانه به صورت عمده و جزئی ارائه می دهد. همچنین لازم به ذکر است، به دلیل تنوع بالا در محصولات کار شناسان فروش سایان وین مشاوره رایگان قبل از خرید ار ائه می دهند. برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از راه های ارتباطی پایین صفحه استفاده کنید.و اگر به دنبال مناسب ترین و بهترین قیمت پنجره دوجداره ویستابست در تهران هستید می توانید به فروشگاه سایان وین مراجعه نمایید.

قیمت پنجره دوجداره ویستابست-sayanwin.com

مزایای پنجره ویستا بست چیست؟

این پنجره ها از بهترین پروفیل ها تولید می شوند و به همین دلیل دوام و استحکام بالایی دارند و تا سالیان سال می توانند برای شما کار کنند. علاوه بر آن به دلیل دوجداره بودن آن ها عایق مناسبی برای سروصدا یا سردی و گرمی هوا هستند. نسبت به کیفیت آن ها قیمت مناسبی دارند و به دلیل پرطرفدار بودنشان در تمامی کشور در دسترس هستند. از طرفی نصب آن ها بسیار راحت است و در کوتاهترین زمان انجام می پذیرد.

 

آیا نوع یراق آلات بر روی قیمت پنجره ویستابست تاثیر می گذارد؟

یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پنجره ویستا بست نوع یراق آلات به کار رفته در آن است که در بخش های قبل به طور کامل بررسی کردیم. نمونه های مختلف آن می تواند ۳ چمبر، ۵ چمبر، کشویی و … باشد که در قیمت آن تاثیر می گذارد.

 

خدمات پس از فروش ویستا بست

یکی از ویژگی های مثبت این پنجره ها، خدمات پس از فروش و گارانتی است. به دلیل کیفیت بسیار بالای محصولات پنجره ویستا بست و پشتیبانی حرفه ای، تمام درب و پنجره های ارائه شده در این برند دارای خدمات پس از فروش هستند. لذا علاوه بر خرید می توانید از خدمات نصب، تعویض و تعمیر نیز استفاده کنید.

تعویض پنجره ویستابست

یکی از خدمات پس از فروش پنجره ویستا بست، تعویض پنجره ها و جایگزینی آنها با مدل های جدید است. در صورت نیاز به استفاده از پنجره در مدل های جدید می توانید براحتی آنها را با فریم بازسازی که از محصولات ویستا بست است این اقدامات را بدون تخریب انجام دهید. علیرغم اینکه تعویض پنجره ها نیاز به تخریب و استفاده از مصالح ساختمانی ندارد، اما لازم است استانداردها رعایت شوند. به همین منظور سایان وین امکان تعویض پنجره صدیمی با پنجره دوجداره را فراهم نموده و می توانید از این خدمات استفاده کنید.


سوالات متداول پنجره ویستا بست

 • عامل تاثیر گذار بر روی قیمت پنجره وستا بست چیست؟

عامل تاثیر گذار بر قیمت تمامی پنجره ها و هم چنین نمونه های شرکت ویستابست، نوع شیشه ی به کار رفته در آن هاست.
طبیعتا پنجره های دوجداره قیمت بالاتری دارند و برای تهیه ی آن ها مجبور به پرداخت هزینه ی بیشتری خواهید بود.

 • ویژگی های پنجره ویستا بست چیست؟

این پنجره ها از بهترین پروفیل ها تولید می شوند و به همین دلیل دوام و استحکام بالایی دارند و تا سالیان سال می توانند برای شما کار کنند. علاوه بر آن به دلیل دوجداره بودن آن ها عایق مناسبی برای سروصدا یا سردی و گرمی هوا هستند. نسبت به کیفیت آن ها قیمت مناسبی دارند و به دلیل پرطرفدار بودنشان در تمامی کشور در دسترس هستند. از طرفی نصب آن ها بسیار راحت است و در کوتاهترین زمان انجام می پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس