معرفی نمایندگی ویستابست در تهران

نمایندگی ویستا بست -sayanwin.com


در این مطلب  درباره نمایندگی ویستا بست در تهران و ویژگی های پنجره های دوجداره می پردازیم. این شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده پروفیل های یو پی وی سی در  حدود ۲۰ سال پیش اقدام به تولید پروفیل های درب و پنجره upvc در ایران نمود. همچنین شرکت پنجره ویستا بست دارای گواهینامه رآل آلمان می باشد و ضمنا قیمت این برند با توجه به کیفیت آن و محصولات مشابه بسیار مناسب می باشد. لازم به ذکر است که از متریال با کیفیت و فرمولاسیون به روز برای ساخت پروفیل های این نوع پنجره ها استفاده می شود. پس از تهیه و تولید این محصول به منظور اطمینان از  کیفیت آن از متخصصین و بازرسین حرفه‌ ای در این زمینه  بهره می گیرند. این متخصصین با در نظر گرفتن استاندارد های لازم و با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه ای که پنجره در آن استفاده می شود، تاییدیه کیفیت پنجره ها را صادر می کنند.

نمایندگی ویستا بست -sayanwin.com

 مزایای پنجره های ویستا بست

از مزیت های بارز پنجره های دوجداره می توان به جلوگیری از ورود آلودگی هوا و همچنین عایق بودن در برابر حرارت و صدا اشاره نمود. این ویژگی ها سبب  کاهش اتلاف انرژی در این نوع پنجره ها شده است و باعث شده که طرفداران بسیاری بین مصرف کنندگان پروفیل پنجره های دوجداره پیدا کند. در ضمن راحتی تعویض پنجره قدیمی با دوجداره و قیمت مناسب آن ها نیز از مزایای دیگر این نوع پروفیل برای پنجره ها محسوب می شود. در ادامه به چند مورد از مزایای پنجره یو پی وی سی دوجداره که در نمایندگی ویستا بست در تهران به فروش می رسد، می پردازیم.

 عایق بندی مناسب پنجره های دوجداره نمایندگی ویستابست در تهران

پروفیل های upvc ویستا بست از بهترین پروفیل ها برای ممانعت از ورود صدا های بیرونی هستند که این موضوع در صورت استفاده از شیشه های دوجداره با کیفیت تا چندین برابر افزایش می یابد. پروفیل های درب و پنجره ویستا بست در حدود سی تا شصت درصد  از اتلاف انرژی در مناطق گرمسیری و سردسیری جلوگیری می کند. از مزیت‌ های دیگر پروفیل های ویستا بست می‌ توان به بازگشت پذیر بودن مواد اولیه این پروفیل ها به طبیعت اشاره نمود. این ویژگی سبب شده تا از آسیب رسیدن به محیط زیست جلوگیری کنند که به همین جهت این پروفیل ها را دوست دار محیط زیست می ‌نامند. محصولات تولید شده در شرکت  ویستا بست با در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی و نوع آب و هوای هر منطقه در هر کشور ساخته می شوند. علاوه بر آن کیفیت بالای متریال استفاده شده در ساخت این نوع پروفیل ها موجب افزایش کیفیت و عایق ‌بندی این نوع پروفیل ها گشته است. همچنین می توانید بدون تخریب از پروفیل های مناسب برای بازسازی ویستا بست استفاده کرده و اقدام به تعویض پنجره قدیمی با دوجداره خود نمایید.

sayanwim.com

 مدل های موجود در نمایندگی ویستابست در تهران

درب و پنجره upvc در مدل های مختلفی بنا به درخواست مشتری ساخته می شوند. در این بخش به دسته بندی این پنجره ها بر اساس لنگه باز شو و نحوه باز شدن آن ها می پردازیم:

  •  پنجره های مدل ثابت

نمایندگی ویستا بست در تهران توانسته انواع مدل های پنجره های تک لنگه و دو لنگه یا بیشتر را  در مدل های ثابت طراحی نماید. البته به طور معمول از پنجره های ثابت  در ترکیب با سایر مدل های پنجره استفاده می شود. لازم به توضیح است که این نوع پنجره ها به دلیل عدم استفاده از یراق آلات برای باز شدن هزینه کمتری نسبت به مدل های دیگر دارند.

  •  پنجره های کشویی

استفاده از این مدل ها بسیار مناسب برای مکان هایی است که فضای کافی برای باز شدن لنگه های پنجره ندارند. استفاده از کتیبه و برای  زیبا سازی بیشتر پنجره ها وجود دارد. توصیه می شود برای فضا های بزرگتر از پنجره های سه لنگه، چهار لنگه و یا بیشتر استفاده نمود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت محصولات و درب و پنجره های یو پی وی سی با نمایندگی ویستا بست در تهران تماس بگیرید.


سوالات متداول نمایندگی ویستا بست 

  •  مدل های پنجره موجود در نمایندگی ویستا بست در تهران کدامند؟
  1.  پنجره های مدل ثابت
  2.  پنجره های کشویی
  • عایق بندی مناسب پنجره های دوجداره نمایندگی ویستابست در تهران چگونه است؟

پروفیل های upvc ویستا بست از بهترین پروفیل ها برای ممانعت از ورود صدا های بیرونی هستند که این موضوع در صورت استفاده از شیشه های دوجداره با کیفیت تا چندین برابر افزایش می یابد. پروفیل های درب و پنجره ویستا بست در حدود سی تا شصت درصد  از اتلاف انرژی در مناطق گرمسیری و سردسیری جلوگیری می کند. از مزیت‌ های دیگر پروفیل های ویستا بست می‌ توان به بازگشت پذیر بودن مواد اولیه این پروفیل ها به طبیعت اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس