پنجره دوجداره برای سرویس بهداشتی

پنجره دوجداره برای سرویس بهداشتی

قبل از انتخاب پنجره دوجداره برای سرویس بهداشتی ، چهار سوال از خود بپرسید که به شما کمک می کند پنجره ای را پیدا کنید که بهترین انتظارات شما را برآورده کند. چه نوع مونتاژ؟ چه نوع دهانه ای (پنجره ، درب پاسیو ، پنجره سقف و غیره)؟ چه نوع مواد (یو پی وی سی ، آلومینیوم ، چوب یا مخلوط)؟ با چه کیفیت شیشه ؟ پس از پاسخ دادن به سوالات بالا پنجره مورد نظر را برای سرویس بهداشتی از جمله حمام می توانید انتخاب کنید.

 

پنجره دوجداره UPVC برای سرویس بهداشتی

استفاده پنجره دوجداره در  UPVC سرویس بهداشتی همیشه بالاترین استفاده و کارایی را در هر منطقه با شرایک آب و هوایی داشته اند. با توجه به استفاده معمول از پنجره های دوجداره می بایست هزینه های نصب و راه اندازی آن را مورد توجه قرار داد.

 

پنجره های دوجداره با توجه به تکنولوژی ساختی که بر اساس آن دارند به راحتی و با قدرت بالا می توانند از ورود و نفوذ آلودگی های زیست محیطی به داخل ساختمان جلوگیری می کنند. همچنین پنجره دوجداره به واسطه نوع درزبندی که دارند و البته اینونوع درزبندی ها هم مقاوم هستند در نفوذ گرد و غبار به داخل جلوگیری می کنند.

پنجره های دوجداره می توانند از آلومینیوم و حتی چوب به جز pvc  و upvc ساخته شوند و در مدل های مختلف با ابعاد سفارشی تولید شوند . هیچ محدودیتی در ساخت و طراحی پنجره دوجداره وجود ندارند.

 

مزایای استفاده از پنجره دوجداره در سرویس بهداشتی

  • مقاوم بودن در برابر آلودگی ها که منجر به آسان شدن نظافت در سرویس ها می شود.
  • عایق بودن پنجره های دوجداره به جهت نفوذ گردو غبار از درزهای آن
  • بالا بودن استحکام پروفیل بکار برده شده در ساخت پنجره دوجداره
  • نصب پنجره های دو جداره همچنین باعث افزایش ایمنی می شود. برای سارقین ، شکستن شیشه دوجداره همیشه دشوارتر از یک جداره است.

 

مزایای پنجره دوجداره UPVC

اگر قصد تهیه پنجره دوجداره برای سرویس بهداشتی خود دارید به شما پیشنهاد می کنیم از پنجره های دوجداره UPVC استفاده کنید چرا که دارای مزایای زیر می باشد.

  • عایق بندی فوق العاده ای دارد .
  •  نیازی به نگهداری خاصی ندارد.
  •  کاملاً در برابر رطوبت مقاوم است.
  • نورگیری و تهویه مناسب را در مکان مورد استفاده ایجاد می کند.
  • تاثیر گذار بر هزینه های روزمره از نظر مصرف انرژی می باشد.
  • پنجره دوجداره UPVCقابل تغییر از حالت مات به شفاف و برعکس می باشد.

نکته :

در مکان هایی که بصورت دائم نیازی به شیشه های مات ندارند می توان از پنجره های دوجداره ای که شیشه های آنها هوشمند می باشد اسفاده کرد. این شیشه ها قابلیت تغیر از حالت مات به شفاف و بالعکس می باشند، که حریم اتاق شما را حفظ کند و شما را از چشم کنجکاو محافظت کند.

 

انتخاب پنجره دوجداره فراتر از زیبایی

فراتر از زیبایی ، ما اغلب به دنبال نور ، حریم خصوصی ، امنیت و عایق حرارتی مناسب در حمام هستیم. با توجه به این پارامتر آخر ، شیشه دو جداره و سه گانه راحتی بیشتری را ایجاد می کند و همچنین عایق صدا را افزایش می دهد. به عنوان مثال ، اگر سرویس بهداشتی شما در کنار یک اتاق خواب است ، لعاب صوتی را در نظر بگیرید که آلودگی صوتی در فضای باز را دو ، چهار یا بیشتر کاهش می دهد. اگر در طبقه همکف است ، برای محافظت از پنجره خود شیشه های ضد سرقت را انتخاب کنید.

 

نتیجه گیری:

انتخاب پنجره دوجداره برای سرویس بهداشتی برای افرادی که در مناطق شهری و پرجمعیت زندگی می کنند از نظر عایق صوتی بسیار مورد توجه است. درواقع این پنجره ها باعث راحتی شنوایی می شود. نصب پنجره های دو جداره می تواند به طور قابل توجهی هزینه های انرژی خانگی را کاهش دهد. گرما در اتاق باقی می ماند ، که منبع واقعی راحتی ساکنان است.

انتخاب شما هر چه باشد ، توجه به گواهینامه ها و برچسب های شیشه ، مانند پنجره ها ضروری است. آنها بخشی ازهزینه ها هستند. شیشه های دو جداره باید دارای گواهینامه استاندارد باشند ، که تضمین ده سال را نشان می دهد و هدف از شیشه (مقاومت در برابر نور خورشید ، رطوبت و غیره) را به عنوان عملکرد صوتی و حرارتی نشان می دهد.

علاوه بر استانداردها ، دومین معیار مهم شیشه دوجداره ضریب انتقال حرارتی آن است. هرچه پایین تر باشد ، شیشه دو جداره شما کارآمدتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس