ماکرو وین

ماکرو وین-sayanwin.com

ماکرو وین makrowin یکی از برندهای شناخته شده در زمینه تولید پروفیل پنجره می باشد که متعلق به کشور ترکیه است. کیفیت، دوام و ماندگاری و زیبایی مهم ترین ویژگی های محصولات ارائه شده توسط این برند بوده و در ساختمان های مسکونی، تجاری و غیره کاربرد دارند. پروفیل ماکرو وین ترکیه از نوع آلوود بوده و تمام مزایای آلومینیوم و چوب را با هم حفظ نموده است. به طوریکه در نمای بیرونی ساختمان می توان از ماندگاری بالای آلومینیوم و در فضای داخلی ساختمان از زیبایی چوب در پنجره های دوجداره استفاده کرد. در ساختار پروفیل ماکرو وین علاوه بر جداره آلومینیوم و چوب فرآوری شده از لایه پلی آمید نیز استفاده میشود. این لایه در آلومینیوم چوب های ترمال بریک استفاده میشود و برخی مدل های ارزان قیمت نرمال بریک هستند.

ویژگی های پنجره آلوود ماکرو وین

استفاده از لایه های آلومینیوم و چوب فرآوری شده و یک لایه پلی آمید در پروفیل ماکرو وین منجر به افزایش بسیار زیاد کیفیت پنجره های دوجداره شده است. پنجره های دوجداره با پروفیل ماکرو وین چند ویژگی مهم را دارا هستند که عبارتند از:

 • عایق حرارتی

آلومینیوم در حالت عادی رسانا بوده و حرارت را از خود عبور می دهد. لایه چوب فرآوری شده مورد استفاده در جداره پروفیل های ماکرو وین تاثیر چشمگیری بر افزایش درجه عایق بودن آنها در برابر حرارت دارد. علاوه براین، در پروفیل های ترمال بریک ماکرو وین نیز لایه پلی آمید به عنوان عایق بسیار قوی در برابر حرارت عمل می کند. به طوریکه با نصب این پنجره های دوجداره میزان هدر رفت حرارت و مصرف انرژی به طرز چشمگیری کاهش پیدا می کند.

 • عایق صدا

تمام انواع پروفیل های چوبی و آلومینیوم چوب این برند به عنوان عایق صدا نیز عمل می کنند. در مدل های ترمال بریک لایه پلاستیکی و پلی آمید نقش موثری در این زمینه دارد و به همین دلیل از ورود سر و صدای آزاردهنده در شهرهای شلوغ به داخل ساختمان جلوگیری می کند.

ماکرو وین-sayanwin.com
 • جلوه ظاهری بسیار زیبا

چوب از متریال های بسیار کاربردی در صنعت ساخت و ساز است و زیبایی و آرامش خاصی را به همراه دارد. در پروفیل های ماکر وین چون در کنار آلومینیوم از چوب استفاده میشود، زیبایی درب و پنجره تا حد زیادی بهبود پیدا می کند. متناسب با نمای ساختمان می توان جداره داخلی و خارجی این پروفیل ها را از جنس چوب انتخاب کرد.

 • مقاومت و طول عمر بالا

لایه پی آمید و پلاستیکی به کار رفته بین دو جداره آلومینیوم و چوب در این پروفیل ها منجر به افزایش استحکام پنجره در برابر ضربه میشود. علاوه براین، برای جداره بیرونی پنجره آلومینیوم در پروفیل به کار رفته تا نم و رطوبت و تابش اشعه نور خورشید تاثیر منفی بر ظاهر و کیفیت آن ایجاد نکند. به همین دلیل پنجره های دوجداره با پروفیل ماکرو وین طول عمر بالایی داشته و هزینه های تعمیر و نگهداری ساختمان را تا حد مطلوبی کاهش می دهد.

ماکرو وین-sayanwin.com

انواع پنجره ماکرو وین

پنجره نقش بسیار مهمی در ساختمان داشته و به همین دلیل تنوع بالایی در مدل های آنها به چشم میخورد. پنجره های دوجداره ماکرو وین نیز متنوع بوده و در مدل های مختلفی قابل استفاده هستند. برخی از مدل های این پنجره ها عبارتند از:

 • پنجره کشویی ماکرو وین

پنجره های اسلایدینگ یا کشویی که با نام پنجره ریلی نیز شناخته شده هستند، یکی از مدل های بسیار رایج محصولات این برند محسوب میشود. اسلایدهای متحرک این پنجره ها در جهت چپ و راست حرکت نموده و فضای داخل را اشغال نمی کنند. پروفیل های به کار رفته در این پنجره ها مقاومت بسیار بالایی داشته و با عایق بندی و درزبندی توسط یرآق آلات مخصوص مانع از نفوذ نم و ر طوبت و گرد و غبار به فضای داخل ساختمان میشوند.

 • پنجره لولایی ماکرو وین

پروفیل ماکرو وین در اجرای پنجره های دوجداره لولایی نیز کاربرد دارند. لنگه های متحرک این پنجره ها به داخل یا بیرون باز و بسته میشوند و با لولا به لنگه ثابت متصل هستند. این پنجره ها در مدل های یک حالته و دو حالته تولید شده و برای محیط های دارای فضای زیاد کاربرد دارند. چون با باز شدن پنجره به داخل فضای زیادی اشغال خواهد شد.

 • پنجره دوجداره ماکرو وین

شیارهای موجود در این پروفیل ها شرایط را برای نگهداری از شیشه های دوجداره فراهم می کنند. دو لایه شیشه سکوریت یا لمینت و گاز موجود بین آنها باید به گونه ای درون پروفیل قرار بگیرند که کاملا آب بندی شده و گاز و محتویات بین شیشه ها تخلیه نشوند. در طراحی پروفیل های ماکرو وین تمام استانداردها رعایت شده و به همین دلیل شیشه کاملا عایق بندی و درزبندی میشود. متناسب با نوع پروفیل می توان شیشه با ضخامت مطلوب را انتخاب و اجرا کرد. لازم به ذکر است، محدودیتی در زمینه نگ بندی و جنس شیشه برای این پنجره ها وجود ندارد.

 • پنجره سه جداره ماکرو وین

از مقاوم ترین انواع پنجره های قابل اجرا با پروفیل های ماکرو وین می توان به مدل های سه جداره اشاره کرد. سه لایه شیشه ای و گاز بین آنها به شدت مقاومت و استحکام پنجره را افزایش داده و حرارت به سختی می تواند از آنها عبور کند. از دیگر ویژگی های این پنجره ها می توان به عایق صوتی بودن آنها اشاره کرد. در محیط های کاری و آموزشی و اتاق هایی که سکوت در آنها اهمیت بالایی دارد، این مدل پروفیل می تواند بیشترین کاربرد را داشته باشد.

ماکرو وین-sayanwin.com

پنجره چوبی ماکرو وین

از دیگر  محصولات ماکرو وین می توان به پنجره های چوبی اشاره کرد. پروفیل های چوبی ارائه شده توسط این برند کیفیت بسیار بالایی داشته و جلوه بی نظیری به ساختمان می دهد. این پروفیل ها برای تولید پنجره های دو جداره و سه جداره کاربرد گسترده ای داشته و با توجه به مدل آن کیفیت های متفاوتی دارند. از رایج ترین انواع پروفیل چوبی ماکرو وین می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • MAKROWIN 88G2
 • MAKROWIN 88
 • MAKROWIN 78

نوع چوب به کار رفته، درجه عایق حرارت و صوت پروفیل و میزان استقامت و درجه ایمنی در هر یک از این مدل ها متفاوت است.

ماکرو وین-sayanwin.com

انواع پروفیل ماکرو وین

پروفیل های ارائه شده در برند ترک ماکرو وین را می توان بر اساس نوع لایه عایق به کار رفته در آنها به دو گروه زیر دسته بندی کرد:

پروفیل ترمال بریک:

این پروفیل ها علاوه بر لایه آلومینیوم و چوب از یک لایه میانی پلی آمید نیز تشکیل شده اند. این لایه برای افزایش درجه عایق بودن پنجره در برابر حرارت و صوت کاربرد دارد.

پروفیل نرمال بریک:

پروفیل های نرمال از لایه آلومینیوم و چوب فرآوری شده تشکیل شده اند. به دلیل عدم استفاده از لایه میانی درجه عایق بودن آنها کمتر از ترمال است.

ماکرو وین-sayanwin.com

کیفیت پروفیل ماکرو وین

این کاملا طبیعی است که در زمان خرید پنجره دوجداره نگران کیفیت پروفیل و سایر اجزای آن باشید. چون پنجره ها در معرض هوای آزاد و تابش نور خورشید و باران های اسیدی قرار میگیرد و باید بتواند مقاومت ایده آلی داشته باشد. استفاده از متریال بسیار باکیفیت و رعایت استانداردها در طراحی و ساخت باعث شده است تا کیفیت پروفیل ماکرو وین کاملا تضمین شده باشد.

این پروفیل ها نه تنها در برابر نم و رطوبت و تماس با اشعه نور خورشید مقاوم است، بلکه در برابر ضربه نیز به ندرت دچار ترک و شکستگی خواهد شد. علاوه براین، یراق آلات به کار رفته برای آب بندی و درزبندی پنجره تاثیر بسیار زیادی بر استحکام و پایداری شیشه های دو و سه جداره دارد. لذا، با خرید ماکرو وین اصل خیالتان بابت طول عمر و ماندگاری بالای این پنجره ها راحت خواهد بود.

سوالات متداول ماکرو وین

ماکرو وین makrowin یکی از برندهای شناخته شده در زمینه تولید پروفیل پنجره می باشد که متعلق به کشور ترکیه است. کیفیت، دوام و ماندگاری و زیبایی مهم ترین ویژگی های محصولات ارائه شده توسط این برند بوده و در ساختمان های مسکونی، تجاری و غیره کاربرد دارند.

 • پروفیل ترمال بریک
 • پروفیل نرمال بریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس