دلایل ساخت پنجره آلومینیمی

دلایل ساخت پنجره آلومینیومی

پنجره های آلومینیومی مورد علاقه و پرکاربرد درصنعت هستند. در این مطلب در مورد مزایا و دلایل ساخت پنجره آلومینیمی که به طرز جادویی می توانند هم فضاهای تجاری و هم مسکونی را بازسازی کنند، صحبت کرده ایم.

دلایل ساخت پنجره آلومینیمی

مناسب بودن زیبایی

پنجره های آلومینیومی در چندین طرح موجود هستند و می توانند ظاهر و فضای اتاق شما را تغییر دهند. به دلیل وزن این فلز، می توان از آن در ساخت پنجره هایی با اشکال و اندازه های مختلف استفاده کرد. پنجره های آلومینیومی می توانند ضمن حفظ قدرت ذاتی خود، چالش برانگیزترین مشخصات طراحی شما را برآورده کنند.

آلومینیوم یک ماده پرکاربرد از معماری مدرن است که دارای استحکام  بالایی است و می تواند برای دفاتر دارای رنگ خاکستری یا سفید و یا برای کاربرد مسکونی با رنگهای خاکی یا پاستلی استفاده شود.آلومینیوم دارای گسترده ترین طیف گزینه های رنگ می باشد.

دوام فوق العاده بالا

آلومینیوم فاسد نمی شود و هرگز زنگ نمی زند. پنجره های آلومینیومی هنگام تماس با آلاینده های محیط زیست و یا شرایط نامساعد آب و هوایی ، نمایش و درخشش خود را از دست نمی دهند. چه در کنار ساحل دریا و چه در حومه شهر زندگی کنید ، طبیعت ضد آب آن، مشکلی ایجاد نمی کند.

این پنجره ها می توانند تا 30 سال بدون ترک و شکاف ماندگار شوند. پنجره های آلومینیومی نیز از استحکام به وزن بالایی برخوردار هستند .

تعمیر و نگهداری آسان

پنجره های آلومینیومی زنگ نمی زنند، رنگ خود را از دست نمی دهند و بنابراین بسیار کم نظیر هستند.

نگهداری این پنجره ها نیاز به صرف انرژی و زمان زیادی ندارد. نصب و فراموش کردن، تنها کاری است که شما باید انجام دهید. این پنجره ها گرد و غبار زیادی جمع نمی کنند و فقط باید دو بار در سال تمیز شوند. برای پاک کردن قاب و همچنین تمیز کردن شیشه از آب صابون و اسفنج استفاده کنید. پس از آن، از یک پارچه خشک و نرم برای از بین بردن آب اضافی استفاده کنید.

بهره وری انرژی

در صورت عدم انتخاب نوع مناسب پنجره ، پنجره های بزرگی که نور زیادی را به همراه دارند، می توانند قبوض برق زیادی نیز به همراه داشته باشند. پیشرفت در فن آوری، پنجره های آلومینیومی را با قابلیت عایق بندی عالی مجهز کرده است. قابهای آلومینیومی همراه با دو جداره می توانند با جلوگیری از تبادل گرما یا انتقال حرارت، انرژی بالایی را فراهم کنند.

پایداری بالا

پنجره های آلومینیومی 100٪ قابل بازیافت و غیر سمی هستند. بازیافت آلومینیوم تنها به 5٪ انرژی اولیه مصرف شده در ایجاد آن نیاز دارد. همه اینها آن را به یکی از مواد سازگار با محیط زیست تبدیل می کند. قاب های پنجره قدیمی و جایگزین را می توان به راحتی بازیافت کرد تا سایر موارد قابل استفاده را نیز تهیه کنید.

برخی از سبک های موجود در پنجره آلومینیوم

انواع مختلفی از پنجره های آلومینیومی را می توان به راحتی در خانه نصب کرد. خواندن را ادامه دهید تا از این گزینه های طراحی خارق العاده که می توانید انتخاب کنید ، آگاهی یابید.

پنجره شیشه ای آلومینیومی

این پنجره ها هنگام نصب گوشه ای شیشه ای را تشکیل می دهند. آنها به طرز شگفت انگیزی برای فروشگاه های بوتیک یا گوشه های آرام خانه ها و دفاتر شما که نور طبیعی فراوانی دریافت می کنند مناسب هستند.

دو صفحه شیشه ای جداگانه را تصور کنید که در وسط با زاویه 90 درجه قرار دارند و باعث می شوند حس نمایشی ایجاد شود. این پنجره های تعبیه شده در قاب های آلومینیومی با درجه بالا، حس تداوم پانوراما را فراهم می کنند.

پنجره آلومینیوم فرانسوی

این پنجره ها می توانند به داخل یا خارج باز شوند. آنها می توانند از کف تا سقف حرکت کنند و با قاب های آلومینیومی محکم مستحکم شوند. به دلیل اینکه قفل ها در 3 ضلع آن قرار دارند سیستم آب بندی و هوابندی مناسبی دارند.

پنجره آویز بالای آلومینیوم

پنجره آویز بالای آلومینیوم فقط با کمک لولا در قسمت بالا وصل می شوند و در هنگام فشار از پایین باز می شوند. این پنجره ها فقط می توانند به بیرون باز شوند.و برای موسسات آموزشی و کاربرد مسکونی مفید است.

پنجره کشویی آلومینیوم

پنجره کشویی آلومینیوم یکی از متداول ترین انواع پنجره های مورد استفاده در سازه های تجاری و مسکونی می باشد. این پنجره ها دارای دو نوع برش هستند که به آنها اجازه می دهد تا به جلو و عقب کشیده شوند و به آنها امکان باز و بسته شدن می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا پیام بدهید!
تماس